Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

2017-10-04 Jesienne Biegi Przełajowe
W dniu dzisiejszym 233 uczniów naszej szkoły ukończyło trasę Jesiennych Biegów Przełajowych. W dość trudnych warunkach terenowych, bo na terenie parku, młodzi biegacze rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych: roczniki 2010 i mł., 2008 – 2009, 2005 – 2007, 2004 – 2002, ponadto przeprowadzono klasyfikację roczników 2007 i 2004. Nagrodzone zostały pierwsze „szóstki” biegaczy, ale zwycięzcą może czuć się każdy, kto ukończył ten trudny bieg. W tygodniu poprzedzającym zawody uczniowie z wychowawcami na lekcjach wychowawczych mieli za zadanie omówić zasady komponowania zdrowego śniadania i taki posiłek należało przynieść dziś do szkoły. Mamy jednak nadzieję, że zdrowe jedzenie będzie towarzyszyło naszym uczniom każdego dnia, nie tylko przy okazji sportowej imprezy. 
 
Medale, dyplomy i nagrody w postaci artykułów szkolnych otrzymali:
- dziewczęta z klas I SP – rocznik 2010 i  młodsze:
I miejsce: Zuzanna Zatorska
II miejsce: Olga Męch
III miejsce: Julia Kotlińska
IV miejsce: Magdalena Wardzińska
V miejsce: Roksana Tataro
VI miejsce: Amelia Szulecka – Kudlik 
 
- chłopcy z klas I SP – rocznik 2010 i młodsi:
I miejsce: Antoni Klukowski 
II miejsce: Kacper Matejek
III miejsce: Adrian Szulecki – Kudlik 
IV miejsce: Marcin Trzeszczkowski
V miejsce: Tomasz Kubies
VI miejsce: Konrad Płomiński
VI miejsce: Dominik Shlegel
 
- dziewczęta z klas II i III SP oraz z kl. IV „a” – rocznik 2008 – 2009:
I miejsce: Amelia Klukowska
II miejsce: Sara Hofman
III miejsce: Oliwia Surdyk
IV miejsce: Julia Krupa
V miejsce: Maja Dudek
VI miejsce: Zuzanna Bolechowska
 
- chłopcy z klas II i III SP oraz z kl. IV „a” – rocznik 2008 – 2009:
I miejsce: Tobiasz Gnieciak
II miejsce: Jakub Żeromski
III miejsce: Wojciech Bartczak
IV miejsce: Filip Suder – Maksymowicz 
V miejsce: Mateusz Ciba
VI miejsce: Wojciech Pilarski
 
- dziewczęta z klas IV, V i VI SP – rocznik 2005 – 2007:
I miejsce: Alicja Szubert
II miejsce: Roksana Hofman
III miejsce: Maria Makowska
IV miejsce: Aleksandra Sałach
V miejsce: Nikola Lipska
VI miejsce: Laura Pietrzak
 
- dziewczęta – rocznik 2007:
I miejsce: Roksana Hofman
II miejsce: Maria Makowska
III miejsce: Laura Pietrzak
IV miejsce: Justyna Klimorowska
V miejsce: Anastazja Olejnik
VI miejsce: Oliwia Piekarz
 
- chłopcy z klas IV, V i VI SP – rocznik 2005 – 2007:
I miejsce: Sammy Dudek
II miejsce: Damian Kubiak
III miejsce: Oskar Rękas
IV miejsce: Ignacy Górnowski
V miejsce: Gracjan Gabryszewski
VI miejsce: Wojciech Bernat
 
- chłopcy – rocznik 2007:
I miejsce: Sammy Dudek
II miejsce: Szymon Pindel
III miejsce: Kornel Kameduła
IV miejsce: Przemysław Wojciechowski
V miejsce: Karol Wolniewicz
VI miejsce: Adrian Tomala
 
- dziewczęta z klas VII, II i III GIM. – roczniki 2002 – 2004:
I miejsce: Kamila Kameduła
II miejsce: Klaudia Ziółek
III miejsce: Wiktoria Pietrzak
IV miejsce: Jagoda Walasek
V miejsce: Nikola Liszka
VI miejsce: Nikola Cyran
 
- dziewczęta – rocznik 2004:
I miejsce: Wiktoria Pietrzak
II miejsce: Nikola Liszka
III miejsce: Nikola Cyran
IV miejsce: Wiktoria Rudzka
V miejsce: Marta Ciba
VI miejsce: Iwona Woszczak
 
- chłopcy z klas VII, II i III GIM. – rocznik 2002 – 2004:
I miejsce: Tomasz Kotliński
II miejsce: Wojciech Bedus
III miejsce: Wiktor Makowski
IV miejsce: Oskar Malarewicz
V miejsce: Paweł Tomoń
VI miejsce: Sebastian Łukasiewicz
 
- chłopcy – rocznik 2004: 
I miejsce: Oskar Malarewicz
II miejsce: Filip Kopiel
III miejsce: Dawid Wardziński
IV miejsce: Bartosz Słotwiński
V miejsce: Maciej Jabłoński

VI miejsce: Tymoteusz Saraban

dodane przez: Monika Regińska

Share |
Czytaj także:
Teatrzyk kukiełkowy dla najmłodszych
15 lutego do naszej szkoły zawitał teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem pt: ,,W zamku króla" w wykonaniu Teatru Lalek ,,Wszędobylski” z Poznania. czytaj więcej »
Warsztaty ekologiczne w Lipiu
W dniach 12-13.02 oraz 14-15.02.2018 r. uczniowie z kl. IV, V, VI i VII naszej szkoły wzięli udział w wyjazdowych warsztatach ekologicznych w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lipiu. czytaj więcej »
Julia Iwan Sportową Nadzieją!
Uczennica naszej szkoły Julia Iwan została wybrana „Sportową Nadzieją” w Plebiscycie Gazety Kołobrzeskiej na Sportowców i Trenerów Ziemi Kołobrzeskiej.  czytaj więcej »
Warsztaty edukacyjno-profilaktyczne
9 lutego w klasach V a i V b odbyły się warsztaty edukacyjno-profilaktyczne. czytaj więcej »
Idą kolędnicy
2018-02-07 Idą kolędnicy
 Uczniowie klasy II gimnazjum wzięli udział w  XIII Regionalnym Przeglądzie Jasełek "Idą Kolędnicy" w Kołobrzegu.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<luty 2018>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl