2015-02-12

Zabawa karnawałowa

12 lutego odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, księżniczek, kowbojów, duchów, i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.
Prowadzenie balu powierzono grupie „Klauni Kulki”, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dzieci bawiły się świetnie z Kulką i Kulkiem, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez prowadzących (była walka taneczna dziewczyny kontra chłopaki, odgadywanie znanych melodii i prezentacja tańców np. Gangnam Style, Makarena, Kankan, „Kaczuszki” czy Polonez, była produkcja bitej śmietany z papieru oraz konkurs na najszybsze zakładanie skarpetek).
Po zabawie wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach.