2023-05-05

Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, rozstrzygnięcie XXXI edycji konkursu "Mój Dom, Moja Ojczyzna, Moja Europa"

Dnia 28 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Apel rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Uczennice klas ósmych zaprezentowały historię konstytucji oraz przypomniały ważne fakty z historii Polski. Nie zabrakło odświętnych strojów i wyeksponowania symboli narodowych. W drugiej części apelu podsumowano XXXI edycję konkursu plastycznego „Mój Dom, Moja Ojczyzna, Moja Europa”. W tym roku podczas uroczystego rozdania nagród przez dyrektor Szkoły Mariolę Ostrowską oraz wójt Bernadetę Borkowską nagrodzeni zostali:

w kategorii PRZEDSZKOLE:

Tomasz Kubies
Alicja Pietrzak
Hanna Stawiarz

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz dziękujemy za tak liczny udział w konkursie.