2023-12-23

Wyniki IX Edycji konkursu historycznego ,,Wokół Symboli Narodowych”

IX Edycja konkursu ,,Wokół Symboli Narodowych” odbyła się w naszej szkole 10 listopada 2023r.

W wojewódzkim konkursie wzięło udział 32 uczniów z klas II i III szkoły podstawowej. Celem konkursu było rozszerzenie  wiadomości z historii  Polski ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych. IX edycja konkursu odbyła się w 130 szkołach z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Wzięło w nim udział 2091 uczniów. Wyniki konkursu ,,Wokół Symboli Narodowych” przedstawiają się następująco:

I miejsce: Tymon Piątek
II miejsce: Kornelia Malak-Nowicka, Zofia Zajączkowska, Amelia Kraska-Śmilgiewicz, Maja Jędrzejewska, Vanessa Skaba, Stanisław Bartosik, Fedir Honchar, Krystian Stegienta
III miejsce: Kornelia Smołucha, Kamil Jenek, Gracjan Okińczyc, Krystian Tarka, Nazar Okrushko, Maja Koziarska

Gratulujemy  wszystkim uczestnikom  wysokich  wyników i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej X edycji konkursu,, Wokół Symboli Narodowych”.