Nowe Samorządy Uczniowskie w szkole podstawowej

23 września uczniowie szkoły podstawowej wybrali w demokratycznych wyborach Mały Samorząd Uczniowski i Samorząd Uczniowski klas 4 - 6. W wyborach wzięło udział 179 uczniów.
Z klas 1 - 3 zgłoszono 15 kandydatów.
Do Zarządu Małego Samorządu weszli: Anastazja Olejnik z klasy 3b, Roksana Hofman z klasy 2b oraz Oliwia Drewniak z klasy 2c. Opiekunem Małego Samorządu Uczniowskiego została pani Jolanta Kosowska.
Spośród trzynastu kandydatów klas 4 - 6 społeczność uczniowska wybrała: Karinę Wachowicz z klasy 6a, która została przewodniczącą, zastępcę przewodniczącej – Martę Walkowiak (również 6a) oraz skarbnika – Marcela Wiśniewskiego z klasy 4b. W trakcie wyborów uczniowie wybrali również opiekuna - panią Agnieszkę Socha.
Dziękujemy wszystkim, którzy spróbowali swoich sił w tegorocznych wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy realizacji swoich pomysłów!