2015-02-02

Najlepsi w Insta.Ling

Od września 2014r. uczniowie szkoły podstawowej wraz z nauczycielkami p. Agnieszką Sochą i p. Dąbrówką Olejnik korzystają z aplikacji do skutecznej nauki języka angielskiego „Insta.Ling”. Aplikacja ta powstała, jako odpowiedź na potrzebę efektywnej i bezwysiłkowej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy. Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącej formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.
Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i bez wątpienia poradzi sobie z nią każdy uczeń. Nie wymaga również instalacji żadnego oprogramowania – jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe. Nie tylko na komputerach stacjonarnych, lecz również na tabletach i telefonach komórkowych.
A oto uczniowie, którzy w I semestrze roku szkolnego 2014 / 2015 opanowali najwięcej angielskich słówek dzięki aplikacji: „Insta.Ling” – Kacper Jabłoński, Zuzanna Jermakowicz, Patryk Wichniewicz, Sara Kubala, Oskar Snoch, Jagoda Walasek, Izabela Szczepaniak, Tymoteusz Saraban, Kuba Węclewski, Nadia Caban, Sara Gorczyńska, Monika Stańczyk, Julia Wierzbicka.