2023-05-05

Turniej BRD 2023 - I i II miejsce

W piątek 28 kwietnia 2023 roku w  Szkole Podstawowej we Wrzosowie odbyły się eliminacje powiatowe do „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Podstawowych”.  Turniej został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Kołobrzegu.
W tegorocznych eliminacjach wzięło udział 55 uczniów ze szkół podstawowych z terenu powiatu kołobrzeskiego w dwóch grupach wiekowych. Uczestnicy turnieju mieli za zadanie rozwiązać test teoretyczny i wykonać zadania praktyczne - jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego i jazda rowerem po torze sprawnościowym. W I  grupie zwyciężyła drużyna z naszej szkoły, w grupie II zajęliśmy drugie miejsce. Zwycięzcy w kategorii drużynowej otrzymali dyplomy, puchary i medale turniejowe, natomiast zwycięzcy w kategorii indywidualnej otrzymali piękne rowery. Naszych uczniów do turnieju, od kilku już lat z wielkimi sukcesami przygotowuje nauczyciel techniki i geografii Tadeusz Winnik. Reprezentantom naszej szkoły - uczniom i opiekunowi - serdecznie gratulujemy.