2023-12-19

Multicultural Christmas Song

Czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przepełniony jest ciepłem, radością i miłością. To także okazja do wspólnego kolędowania. W tym roku, po raz pierwszy w naszej szkole, wszyscy uczniowie klas I - VIII wzięli udział w  Multicultural Christmas Song. Śpiewaliśmy po polsku, angielsku, ukraińsku i hiszpańsku. Występy muzyczne przeplatane były przepięknymi układami tanecznymi przygotowanymi przez grupę Art, do której należą nasi uczniowie oraz przedszkolaki - bardzo im dziękujemy. Wesołe, piękne, nostalgiczne, zimowe piosenki oraz przepiękna świąteczna dekoracja przeniosły nas w radosną atmosferę świąt. Dziękujemy organizatorkom - nauczycielkom języka angielskiego - Agnieszce, Małgosi, Małgosi, Magdzie oraz wszystkim uczniom, wychowawcom za zaangażowanie. Jesteśmy pewni, że na stałe w kalendarzu szkolnym zagości Multicultural Christmas Song.