2023-09-22

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

22 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W szranki stanęli przedstawiciele niemal wszystkich klas. Wybory przebiegały w dwóch turach. Jako pierwsi swoich przedstawicieli wybrali uczniowie klas 1-3. Zwycięska trójka to: Nela Grzebielucha, Zofia Zajączkowska i Olaf Mierzejewski. W wyborach przedstawicieli klas 4-8 łącznie oddano 198 w tym 5 nieważnych.  Nad prawidłowością wyborów czuwała komisja, która po skończonym głosowaniu zliczyła głosy.  Wybory wygrała Oksana Krakowska uzyskując 68 głosów. W skład samorządu wchodzą ponadto: Oksana Krakowska (58 głosów), Magdalena Okińczyc (52 głosy) oraz Piotr Kopiel  (46 głosów). Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej szkolnej wspólnoty!