5 listopada

Dzień otwarty. Rodzice mieli możliwość spotkania się ze wszystkimi nauczycielami. Odbyły się także zebrania rodziców klas VI i III gimnazjum, na których została przedstawiona analiza wyników  próbnego sprawdzianu i egzaminu.

6 listopada

Prawie cała szkoła podstawowa pojechała dzisiaj do teatru do Koszalina. Uczniowie klas I - III obejrzeli spektakl "Doktor Dolittle", a uczniowie klas V - VI - "Wyspa skarbów".

7 listopada

Drużyna chłopców ze szkoły podstawowej przywiozła puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rusowie, który zdobyła w Turnieju Mini Piłki Nożnej z okazji Dnia Niepodległości. Gratulacje!

10 listopada

W obecności absolwentów, rodziców, przyjaciół i sympatyków szkoły oraz zaproszonych gości odbyły się Uroczystości Otwarcia Gimnazjum oraz Obchody Święta Niepodległości. Po przecięciu wstęgi i poświęceniu budynku Gimnazjum wszyscy mieli możliwość zwiedzenia nowego obiektu.
Uczniowie naszej szkoły przygotowali akademię związana z uroczystościami otwarcia Gimnazjum i Święta Niepodległości. Towarzyszyła im Dęta Orkiestra Strażacka gminy Ustronie Morskie. Nastąpiło także rozstrzygnięcie V edycji konkursu literackiego „Moja mała Ojczyzna – jestem jej częścią”.

Po przemówieniach zaproszonych gości w prezentacjach muzyczno - tanecznych wystąpił Bartek ze swoja partnerką (w tańcach standardowych), zespół "Jantar" z Gminnego Ośrodka Kultury oraz zespół "Tirlitonki" z Kołobrzegu.
Fotoreportaż z uroczystości w fotogalerii "Święto Niepodległości".

Warto także przeczytać, co pisała prasa >>>>>>

11 listopada

Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, uczniów i pracowników Zespołu Szkół

12 listopada

Odbył się III Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim. Więcej w dziale "Sport w szkole".

14 listopada

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum brali udział w konkursie OXFORD Test Matematyka Plus.

17 listopada

Najlepsi rowerzyści z naszej szkoły wzięli udział w GRAND PRIX MTB Międzyszkolnej Ligi Rowerów Górskich. Przełajowy wyścig kolarski odbył się w naszej miejscowości.

19 listopada

Głosowaliśmy na najżyczliwszą uczennicę i najżyczliwszego ucznia szkoły podstawowej i gimnazjum. Frekwencja dopisała, a wyniki głosowania  w czwartek, podczas prezentacji z okazji Dnia Tolerancji i Życzliwości.

22 listopada

Odbył się szkolny etap Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjm.

Na 8 i 9 lekcji odbyły się prezentacje z okazji Dnia Tolerancji i Życzliwości. Wszyscy bawiliśmy się świetnie (patrz: fotogaleria Listopad). Najżyczliwszymi uczniami zostali:

z klas I - III SP - Ala Bartczak i Radek Stanisławczyk,

z klas IV - VI - Dominika Dziewiałtowicz i Emil Knieć,

z gimnazjum - Angelina Kula i Marcin Wruck.

Serdeczne gratulacje!

23 listopada

Odbył się się szkolny etap Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce dla uczniów gimnazjum.

Drużyny klas IV - VI brały udział w Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Mistrzostwo Szkoły. Więcej wkrótce w dziale "Sport w szkole".

26 listopada

Odbył się szkolny etap Konkursu Przedmiotowego Języka Polskiego z Elementami Historii i Sztuki dla uczniów szkoły podstawowej oraz szkolny etap Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjum.

27 listopada

Odbył się szkolny etap Konkursu Przedmiotowego Matematyki z Elementami Przyrody dla uczniów szkoły podstawowej i Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum.

29 listopada

Odbył się szkolny etap Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjum.
Samorządy uczniowskie obu szkół uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez wolontariuszy z Fundacji Schumana w ramach programu "Aktywny obywatel".

30 listopada

Uczniowie klas szóstych zmierzyli się z zadaniami próbnego sprawdzianu. Po południu "odprężyli się" na dyskotece andrzejkowej. Był to wieczór wyjątkowy, gdyż zgodnie z tradycją św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy wszystkim pragnącym poznać, jaka przyszłość ich czeka w uczuciach, zdrowiu, pracy.....

<<maj 2021>>