Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2018/2019

2018-12-12 "Helios 2018"

10 grudnia br. na obiekcie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Helios” odbyły się organizowane przez Szkołę Podstawową w Ustroniu Morskim, Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim „VIII MIKOŁAJKOWE MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE HELIOS 2018”. Podobnie jak w latach ubiegłych zawody cieszyły się dużą frekwencją zawodników oraz zainteresowaniem kibiców. „Mikołajkowej zabawie” towarzyszyły niesamowite emocje, radość, wiele ciekawych wyścigów. Po raz kolejny w sportowej rywalizacji brali udział zawodnicy z Mielna, Dobrzycy, Tymienia, Koszalina i Ustronia Morskiego. Tradycyjnie każdy uczestnik otrzymał słodki prezent od Mikołaja. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale, dyplomy i mikołajkowe czekolady dla regeneracji utraconych sił. Podsumowując zawody,  dekoracji zwycięzców dokonali Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Mariola Ostrowska i Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim Pan Grzegorz Czachorowski. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom imprezy, a także Rodzicom, którzy pomagali przy sędziowaniu zawodów oraz upiekli przepyszne ciasta, a dochód z ich sprzedaży zasilił konto klubu.

PROTOKÓŁ KOŃCOWY VIII MIKOŁAJKOWYCH MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH „HELIOS 2018” 

 

Konkurencja 1: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – rocznik 2011 i mł.:

1. Aleksandra Żmudzińska (SP Ustronie Morskie) 46,44 sek.

2. Milena Kwaśniewska (SP Ustronie Morskie) 1:00,04

3. Alicja Pietrzak (SP Ustronie Morskie) 1:17,01

 

Konkurencja 2: chłopcy – 25 m – styl dowolny – rocznik 2011 i mł.:

1. Borys Rydz (SP Ustronie Morskie) 39,80

2. Wojciech Szwajłyk (SP Ustronie Morskie) 40,00

3. Aleksander Kowalski (SP Ustronie Morskie) 45,60

 

Konkurencja 3: dziewczęta – 25 m – styl grzbietowy – rocznik 2010 i mł.:

1. Julia Kotlińska (SP Ustronie Morskie) 23,05 sek.

2. Olga Męch (SP Ustronie Morskie) 26,83

3. Alicja Mamrocha (SP Tymień) 27,41


Konkurencja 4: chłopcy – 25 m – styl grzbietowy – rocznik 2010 i mł.:

1. Borys Bartczak (SP Ustronie Morskie) 26,64 sek.

2. Kacper Matejek (SP Ustronie Morskie) 27,17

3. Dominik Shlegel (SP Ustronie Morskie)   28,86

 

Konkurencja 5: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2008 – 2009:

1. Oliwia Surdyk (SP Ustronie Morskie) 42,98 sek.

2. Maja Dudek (SP Ustronie Morskie) 59,08

3. Angelika Plesiak (SP Ustronie Morskie) 1:00,94

 

Konkurencja 6: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2008 – 2009:

1. Borys Struszczak (SP Ustronie Morskie) 49,53 sek.

2. Vincent Berliński (SP Ustronie Morskie) 1:00,36

3. Adrian Piskorski (SP Ustronie Morskie)   1:00,77

 
Konkurencja 7: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – rocznik 2010:

1. Olga Męch (SP Ustronie Morskie) 21,23 sek.

2. Julia Kotlińska (SP Ustronie Morskie) 23,86

3. Alicja Mamrocha (SP Ustronie Morskie)  29,41

 

Konkurencja 8: chłopcy – 25 m – styl dowolny – rocznik 2010:

1. Kacper Matejek (SP Ustronie Morskie) 25,21 sek.

2. Dominik Shlegel (SP Ustronie Morskie) 27,31

3. Borys Bartczak (SP Ustronie Morskie) 28,28

 

 

Konkurencja 9: dziewczęta – 25 m – styl klasyczny – roczniki 2008 – 2009:

1. Patrycja Dojka (SP Ustronie Morskie) 21,05 sek.

2. Alicja Ostrowska (SP 3 Koszalin) 26,38

3. Klaudia Siuda (SP 3 Koszalin) 27,91

 

Konkurencja 10: chłopcy – 25 m – styl klasyczny – roczniki 2008 – 2009:

1. Vincent Berliński (SP 3 Koszalin) 30,14 sek

2. Dawid Wróblewski (SP Ustronie Morskie) 30,21

3. Sammy Dudek (SP Ustronie Morskie) 30,77

 

Konkurencja 11: dziewczęta – 25 m – styl motylkowy – roczniki 2008 – 2009:

1. Małgorzata Zając (SP Ustronie Morskie) 16,39 sek.

2. Weronika Jabłońska (SP 3 Koszalin) 27,44

3. Maja Dudek (SP Ustronie Morskie) 32,85

 

Konkurencja 12: chłopcy – 25 m – styl motylkowy – roczniki 2008 – 2009:

1. Mateusz Ciba (SP Ustronie Morskie) 18,47 sek.

2. Michał Car (SP 3 Koszalin) 24,77

 

Konkurencja 13: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – rocznik 2008 – 2009:

1. Sara Hofman (SP Ustronie Morskie) 36,81 sek.

2. Magdalena Bartczak (SP Ustronie Morskie) 37,24

3. Aleksandra Windorpska (SP Ustronie Morskie) 38,75

 

Konkurencja 14: chłopcy – 50 m – styl dowolny – roczniki 2008 – 2009:

1.Sammy Dudek (SP Ustronie Morskie) 42,36 sek.

2. Igor Rymaszewski (SP Ustronie Morskie) 43,25

3. Michał Car  (SP 3 Koszalin) 50,27

 

Konkurencja 15: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2006 – 2007:

1. Justyna Klimorowska (SP Ustronie Morskie) 38,00 sek.

2. Zuzanna Woltman (SP Dobrzyca) 44,94

3. Alicja Szubert (SP Ustronie Morskie) 57,66

 

Konkurencja 16: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2006 – 2007:

1. Łukasz Wiśniewski (SP 3 Koszalin) 38,84 sek.

2. Aleksander Taramas (SP Ustronie Morskie) 47,41

3. Jakub Sufried (SP 3 Koszalin) 57,16

 

Konkurencja 17: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2003 – 2005:

1. Marta Oleszczuk (SP Ustronie Morskie) 57,28 sek.

2. Aleksandra Lipska (SP Ustronie Morskie) 58,20

 

Konkurencja 18: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2003 – 2005:

1. Bartosz Słotwiński (SP Ustronie Morskie) 49,97 sek.

2. Maciej Jabłoński (SP Ustronie Morskie) 50,38

3. Kacper Jabłoński (SP Ustronie Morskie)   52,58

 

Konkurencja 19: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – roczniki 2006 – 2007:

1. Roksana Hofman (SP Ustronie Morskie) 30,22 sek.

2. Zuzanna Woltman (SP Dobrzyca) 37,51

3. Zuzanna Wrzeszcz (SP 3 Koszalin) 45,07

 

Konkurencja 20: chłopcy – 50 m – styl dowolny – roczniki 2006 – 2007:

1. Łukasz Wiśniewski (SP 3 Koszalin) 34,27 sek.

2. Kacper Stasica (SP 3 Koszalin) 39,07

3. Kacper Dorawa (SP 3 Koszalin) 39,08

 

Konkurencja 21: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – roczniki 2003 – 2005:

1. Aleksandra Lipska (SP Ustronie Morskie) 46,41

2. Marta Oleszczuk (SP Ustronie Morskie) 46,53

3. Karina Wachowicz (SP Ustronie Morskie) 47,26

 

Konkurencja 22: chłopcy – 50 m – styl dowolny – roczniki 2003 – 2005:

1. Jakub Nowak (SP 3 Koszalin) 27,32 sek.

2. Ernest Żubryj (SP Mielno) 33,58

3. Maciej Jabłoński (SP Ustronie Morskie) 38,78

 

Konkurencja 23: dziewczęta – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2006 – 2007:

1. Maria Makowska (SP Ustronie Morskie) 41,64 sek.

2. Zuzanna Wrzeszcz (SP 3 Koszalin) 54,46

3. Anna Kozłowska (SP 3 Koszalin) 1:04,00

 

Konkurencja 24: chłopcy – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2006 – 2007:

1. Karol Wolniewicz (SP Ustronie Morskie) 47,97 sek.

2. Kacper Stasica (SP 3 Koszalin) 48,21

3. Kacper Dorawa (SP 3 Koszalin) 52,28

 

Konkurencja 25: dziewczęta – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2003 – 2005:

1. Mija Dudek (SP Ustronie Morskie) 1:01,78

2. Karina Wachowicz (SP Ustronie Morskie) 1:02,50

3. Aleksandra Lipska (SP Ustronie Morskie) 1:10,17

 

Konkurencja 26: chłopcy – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2003 – 2005:

1. Ernest Żubryj (SP Mielno) 44,04

2. Polikarp Kozłowski(SP Mielno) 49,75

3. Igor Krakowski (SP Ustronie Morskie) 51,45

 

Konkurencja 27: dziewczęta – 50 m – styl motylkowy – roczniki 2003 – 2005:

1. Zuzanna Pytloch (SP Ustronie Morskie) 33,50

2. Marta Ciba (SP Ustronie Morskie) 47,24

 

Konkurencja 27: dziewczęta – 50 m – styl motylkowy – roczniki 2006 – 2007:

1. Zuzanna Chlebanowska (SP 3 Koszalin) 37,64

 

 

dodane przez: Krzysztof Grzywnowicz

Share |
Czytaj także:
Rok szkolny 2018/2019 przeszedł do historii
 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia. pożegnano absolwentów klas ósmych oraz trzecich gimnazjum.  czytaj więcej »
Najmłodsi rozpoczęli wakacje
Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. czytaj więcej »
Sportowcy nagrodzeni
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dokonano podsumowania konkursu na „Najlepszego ucznia – sportowca Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim”. czytaj więcej »
Najlepsi z wiedzy o morzu
 14 czerwca w sali koncertowej kołobrzeskiego ratusza odbył się finał międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Morzu. Uczestnicy walczyli o Puchar Prezesa Związku Miast i Gmin Morskich.  czytaj więcej »
Matematyka jest π(pi)ękna
 14 czerwca był w naszej szkole świętem liczby π. Ludolfina, bo tak też nazywana jest jedna z najbardziej znanych stałych matematycznych, została symboliczną patronką Szkolnego Festiwalu Nauki. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl