Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Wszystkim dzieciom, zarówno tym małym jak i tym dużym, z okazji „Dnia Dziecka” życzymy uśmiechu od ucha do ucha, mnóstwa okazji do beztroskiej zabawy i wspaniałych przyjaciół.

  

Wszystkim dzieciom, zarówno tym małym jak i tym dużym, z okazji „Dnia Dziecka” życzymy uśmiechu od ucha do ucha, mnóstwa okazji do beztroskiej zabawy i wspaniałych przyjaciół.

Wykaz podręczników nie objętych dotacją MEN
Lista podręczników do zakupu przez rodziców. czytaj więcej »
DOBRY START
2018-07-01 DOBRY START
DOBRY START to program rządowy, dzięki któremu rodzina otrzyma na każde uczące się dziecko 300 zł wsparcia na skompletowanie wyprawki szkolnej. czytaj więcej »
Wakacyjne życzenia
Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. czytaj więcej »
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!
22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Na uroczystym podsumowaniu nie zabrakło nagród, dyplomów, wyróżnień oraz wzruszeń związanych z pożegnaniami. czytaj więcej »
Sportowiec roku szkolnego 2017/2018
Na uroczystości zakończenia roku szkolnego roztrzygnięto konkurs na "Najlepszego ucznia - sportowca Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Ustroniu Morskim" w roku szkolnym 2017/2018. czytaj więcej »
Darmowe "wejściówki" na basen
W okresie wakacji członkowie sekcji pływackiej UKS "Sokół" dzięki życzliwości Dyrektora GOSiR w Ustroniu Morskim mogą za darmo korzystać z basenu. czytaj więcej »
Sportowy „Turniej Trójmagiczny”
 W dniach 18 – 20 czerwca odbył się zorganizowany przez samorząd gimnazjum sportowy „Turniej Trójmagiczny”.  czytaj więcej »
Wycieczka rowerowa klasy VI b do Gąsek
 Czternaścioro uczniów z klasy VI b 4 czerwca wybrało się na wy cieczkę rowerową do Gąsek.  czytaj więcej »
Wyniki konkursu ORZEŁ  BIAŁY - NASZA DUMA
14.06.2018 r. w hali Homanit Arena w Karlinie odbyło się wręczanie nagród , wyróżnień dyplomów i podziękowań laureatom konkursu  „ORZEŁ BIAŁY –NASZA DUMA”. czytaj więcej »
Laureatki XVIII Edycji Konkursu „Morska  Droga do Wolności” w Gdańsku i Pruszczu Gdańskim
 Po raz kolejny uczennice naszej szkoły zostały laureatkami konkursu literacko – plastycznego organizowanego przez Związek Miast i Gmin Morskich.  czytaj więcej »
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
7 czerwca br. w Przelewicach odbył się Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pani Magdaleny Zarębskiej – Kuleszy. czytaj więcej »
Zabawa w Parku Linowym "Gibon"
Zapewne dużo satysfakcji i radości zapewniła zawodnikom Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" zabawa w ustrońskim Parku Linowym ,,Gibon". czytaj więcej »
Biegali w Karlinie
Dzisiejszą niedzielę 33 – osobowa grupa uczniów naszej szkoły  spędziła na sportowo  uczestnicząc w Biegach Integracyjnych w Karlinie w ramach 26. Biegu Papieskiego im. Jana Pawła II.   czytaj więcej »
Wizyta przedszkolaków
Naszą szkołę odwiedziły najstarsze grupy przedszkolne „Kubusie Puchatki” i „Motylki”, które od września rozpoczną naukę w I klasie szkoły podstawowej. czytaj więcej »
Jabłko czy cytryna
4 czerwca 2018r, jak co roku, Młodzieżowy Patrol Drogowy, w ramach SzPWP zorganizował akcję pn. „Jabłko czy cytryna” pod hasłem „Bezpieczna droga dziecka do szkoły” w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł". czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2018-06-04 Dzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka Rada Sołecka ufundowała dla wszystkich uczniów maszej szkoły słodki upominek. czytaj więcej »
Ogłoszenie
2018-06-02 Ogłoszenie
Biblioteka szkolna ogłasza konkurs „Mistrz pięknego i szybkiego czytania” pod patronatem Dyrektora Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim p. Marioli Ostrowskiej. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas III.   czytaj więcej »
Dzień Dziecka na sportowo
Reprezentacje klas przystąpiły dziś do rozgrywek sportowych zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.  czytaj więcej »
Kibicowaliśmy Robertowi
Uczniowie naszej szkoły, w dniu dzisiejszym, mieli możliwość obejrzenia spotkania piłkarskiego będącego eliminacjami do Mistrzostw Polski dla 14 latków.  czytaj więcej »
Święto Szkoły Podstawowej
25 maja 2018r. odbył się „XVIII Turniej Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej” czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<sierpień 2018>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl