Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  
Powiatowe mistrzostwa
Po raz kolejny SP w Ustroniu Morskim, UKS „Sokół” i KSZS były organizatorami Mistrzostw Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych rozegranych na terenie parku w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Wyniki gminnych eliminacji OTWP
 Mateusz Żelewski i Ola Sałach będą reprezentować naszą szkołę i gminę w eliminacjach powiatowych OTWP "Młodzież zapobiega pożarom". czytaj więcej »
Zdrowe kanapki
2019-03-15 Zdrowe kanapki
Okres przedświąteczny jest dobrą okazją do wykorzystania bezmięsnych produktów, do skomponowania zdrowego, kolorowego i bardzo smacznego posiłku.  czytaj więcej »
Gminne eliminacje OTWP
 13 marca odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.  czytaj więcej »
Świetlik
2019-03-12 Świetlik
 12 marca kolejny już raz w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.  czytaj więcej »
Gimnazjaliści na wystawie malarstwa
 Uczniowie klasy III gimnazjum obejrzeli, zorganizowaną przez GOK, wystawę malarstwa "Plastycy w plenerze".  czytaj więcej »
Zapraszamy na SKS
Zapraszamy uczniów Zerówki, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum na pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" Ustronie Morskie. czytaj więcej »
Młodzież zapobiega pożarom
 Jak co roku, strażacy z OSP Ustronie Morskie przeprowadzili szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz zapoznali uczniów ze sprzętem używanym podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. czytaj więcej »
Dzień Kobiet w naszej szkole
 Dzień ósmy marca – uśmiechy na twarzach, miłe słowa, życzenia, kwiaty i słodkie upominki. Tak też i było w tym dniu w naszej szkole. czytaj więcej »
Wokół symboli narodowych
 Znamy już wyniki wojewódzkiego konkursu ,,Wokół symboli narodowych”: czternastu uczniów nagrodzonych i pięciu wyróżnionych! czytaj więcej »
1 % dla "Sokoła"
W tym roku po raz pierwszy 1 % podatku można przekazać dla Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół". czytaj więcej »
Uczniowie w teatrze i w Radiu Koszalin
 5 marca 2019 r. dwie grupy uczniów wybrały się do Koszalina na spektakle teatralne i wizytę w Radiu Koszalin. czytaj więcej »
Dobrze cię widzieć!
 Wszyscy uczniowie szkoły podstawowej zostali wyposażeni w kamizelki odblaskowe w ramach kampanii Ministerstwa Sprawiedliwości "Dobrze cię widzieć". czytaj więcej »
Bezpieczny Uczeń
 Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w powiatowym Turnieju „Bezpieczny Uczeń”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 9 w Podczelu. czytaj więcej »
Czarodziejskie słowa
Uczniowie klas 1 i 2 uczestniczyli w spektaklu profilaktycznym ,,Czarodziejskie słowa” teatru ARTENES w kinie Kryterium w Koszalinie.  czytaj więcej »
Bal karnawałowy dla najmłodszych
 Dnia 28 lutego 2019 r. naszą szkolę opanowały księżniczki, królewny, pszczółki, motylki, kowboje, policjanci, kotki i wiele innych niesamowitych postaci. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc marzec 2019
 Wpłata za obiady w marcu wynosi 73,10 zł (kwota jest pomniejszona o obiady lutowe). Proszę wpłacić dokładną kwotę do 15 marca.  czytaj więcej »
Radio to teatr wyobraźni - sesja dziennikarska
 Uczniowie z klas VII, VIII i III gimnazjum wzięli udział w sesji dziennikarskiej zorganizowanej przez Liceum im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Konkurs Zuch
2019-02-28 Konkurs Zuch
 27 lutego 2019 roku uczniowie klas I-II po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskim konkursie ,,Zuch” w kategorii test zintegrowany. czytaj więcej »
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym
Dwie nasze reprezentacje rywalizujące w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu, zajęły pierwsze miejsca, a tym samym prawo startu w finale wojewódzkim. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<marzec 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl