Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju
Wysokie lokaty uzyskały nasze zespoły podczas rozgrywanych w Drzonowie Mistrzostw Powiatu Kołobrzeskiego w Unihokeju.  czytaj więcej »
Zmiana kursu gimbusa w dniu 15 listopada
Ze względu na szkolenie kadry pedagogicznej w dn. 15.11.2017 r. lekcje będą skrócone i został zmieniony rozkład powrotu uczniów dojeżdżających ze szkoły.
czytaj więcej »
Patriotyczna Lekcja Śpiewania
 11 listopada w kościele parafialnym w Ustroniu Morskim odbyła się Patriotyczna Lekcja Śpiewania. czytaj więcej »
Radosna Niepodległa
 W tym roku obchodom 11 listopada towarzyszyło hasło Radosna Niepodległa, we wszystkich salach lekcyjnych o wydarzeniach sprzed 99 lat przypominały okolicznościowe gazetki, a uczniowie przygotowali i przypięli do swoich galowych strojów narodowe kotyliony. czytaj więcej »
Zdjęcia do kalendarza
Urząd Gminy przygotowuje kalendarz, w którym znajdą się zdjęcia m. in. uczniów naszej szkoły i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół”. czytaj więcej »
„Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią”
 Znamy nazwiska laureatów konkursu „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią”. czytaj więcej »
Zbierali na hospicjum
 1 listopada wolontariusze z klas III gimnazjum wraz z nauczycielami zbierali pieniądze na rzecz nowo otwartego hospicjum w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Z poprawną polszczyzną na co dzień
23 i 24 października 2017 r.  uczniowie klas I – VII rozpoczęli zmagania z polszczyzną  i ortografią. czytaj więcej »
Wyniki konkursów przedmiotowych
 Znamy już laureatów szkolnego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018 czytaj więcej »
Ogólnopolski Tydzień Kariery
 Uczniowie gimnazjum wzięli udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Kołobrzegu czytaj więcej »
Warsztaty z psychologiem
W ramach realizacji Szkolnego Programu Wychowawczo-Profilaktycznego odbyły się warsztaty z psychologiem panem Jackiem Pawłowskim. czytaj więcej »
Pływali w Kołobrzegu
Rewelacyjnie spisali się zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół” Ustronie Morskie w pierwszych w tym roku szkolnym zawodach pływackich.  czytaj więcej »
Dzień Edukacji Narodowej
 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły przygotowali miłą niespodziankę. czytaj więcej »
Sztafetowe bieganie
Cztery dziesięcioosobowe reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody rozgrano w parku przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Jesienne Biegi Przełajowe
W dniu dzisiejszym 233 uczniów naszej szkoły ukończyło trasę Jesiennych Biegów Przełajowych.  czytaj więcej »
Wybory do Samorządu Ucnziowskiego
27 września na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konponickiej odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. W głosowaniu wzięło udział ok. 230 uczniów uprawnionych do głosowania.      czytaj więcej »
Uczniowie na Festiwalu Nauki
 Uczniowie gimnazjum i klas VII szkoły podstawowej wzięli udział w Festiwalu Nauki na Politechnice Koszalińskiej. czytaj więcej »
Prośba do Rodziców
Nauczyciele wychowania fizycznego zwracają się z prośbą do Rodziców o pomoc przy zabezpieczeniu trasy podczas Jesiennych Biegów Przełajowych zaplanowanych na 4 października w parku w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Wysoko w powiecie
Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy dokonał podsumowania współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2016/2017.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<listopad 2017>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl