Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  
Spotkanie z funkcjonariuszem ds nieletnich
W ramach realizacji szkolnego programu wychowawczo - profilaktycznego, 13 stycznia odbyło się spotkanie funkcjonariusza ds nieletnich KPP w Kołobrzegu z nauczycielami oraz rodzicami uczniów naszej szkoły. czytaj więcej »
Podziękowanie
2020-01-13 Podziękowanie
 Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym ofiarodawcom, którzy od 19 lat wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując vouchery i art. promocyjne na organizację loterii fantowej. czytaj więcej »
Oferta loterii fantowej 28. finału WOŚP
 Zapraszamy do zapoznanie się z ofertą loterii fantowej WOŚP - kup los, wesprzyj zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.  czytaj więcej »
Najmłodsi w ogólnopolskich konkursach
W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas II-III wzięli udział w dwóch konkursach ogólnopolskich: "Z poprawna polszczyzną na co dzień" i "Z ortografią na co dzień”. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc styczeń 2020r.
 Uwaga. Wpłata za obiady w styczniu wynosi 81,70zł (4,30 x 19 dni).    czytaj więcej »
Gratulacje dla Julii!
 30 grudnia nasza uczennica z klasy siódmej, Julia Iwan, otrzymała nagrodę Rady Gminy za osiągnięcia w dziedzinie sportowej. czytaj więcej »
Świąteczne życzenia
 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. czytaj więcej »
Brawa dla budowniczych szopek!
 20 grudnia, po przedstawieniu Jasełek zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu pt. "Zbuduj dom dla Pana Jezusa." czytaj więcej »
Betlejemscy Wędrowcy
 20 grudnia 2019 roku w kościele parafialnym w Ustroniu Morskim młodzi artyści z klasy 3c, 2b i 5a zaprezentowali dla społeczności naszej szkoły Jasełka pt. Betlejemscy Wędrowcy. czytaj więcej »
Wigilia w 3b
2019-12-20 Wigilia w 3b
 Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 3b zorganizowali klasową Wigilię.  czytaj więcej »
Finaliści konkursów przedmiotowych
 Nikola Lipska i Krystian Radatz zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych. czytaj więcej »
Wizyta policjanta w 1 a
 W czwartek, 19 grudnia, klasę 1a odwiedził sierżant sztabowy Daniel Kalosiński. czytaj więcej »
Quiz wiedzy o Świętym Mikołaju
  17 grudnia klasa 1a wspólnie z klasą 1b wzięły udział w quizie wiedzy o Świętym Mikołaju. czytaj więcej »
English Chef
2019-12-17 English Chef
 W ramach innowacji „English Chef" po jesiennych ciasteczkach dyniowych nadszedł czas na świąteczne pierniczki. czytaj więcej »
Świąteczne spotkanie
 W magicznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd i blasku świec, odbyło się świąteczne przedstawienie zatytułowane „Znów chcemy być z Wami”. czytaj więcej »
Warsztaty profilaktyczne
 Uczniowie klas piątych, szóstych, siódmych i ósmych wzięli udział w warsztatach profilaktycznych dotyczących przemocy rówieśniczej. czytaj więcej »
English Storytelling
 Od październiika trwa akcja "Starsi czytają młodszym- English Storytelling", której celem jest zaznajomienie z literaturą anglojęzyczną oraz rozbudzanie wśród dzieci zinteresowań książkami.  czytaj więcej »
1a dekoruje pierniki
 13 grudnia klasa 1a bardzo starannie stroiła pierniki na kiermasz świąteczny. czytaj więcej »
Czy da się orła zmienić w żółwia?
 Czy da się orła zmienić w żółwia? A może da się z kameleona zrobić lwa ? A może wcale nie trzeba zmieniać? A co, gdyby orzeł umiał porozumieć się z innymi zwierzętami w dżungli? Na te i wiele innych pytań szukaliśmy odpowiedzi na warsztatach profilaktycznych. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<styczeń 2020>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl