Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  
FERIE ZIMOWE 2018
Od 15 stycznia uczniowie naszej szkoły rozpoczynają ferie zimowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć i atrakcji z których warto skorzystać spędzając ten czas w miejscu zamieszkania. czytaj więcej »
Zimowe życzenia
2018-01-15 Zimowe życzenia
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne wszystkim Uczniom i Rodzicom życzą udanego i bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych. czytaj więcej »
26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Gorąco zapraszamy na 26 finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy, który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury już jutro. Szkoła włączając się w tak szlachetną akcję jest organizatorem loterii fantowej. Jak co roku do wylosowania są atrakcyjne nagrody. czytaj więcej »
Matematyczny Archimedes
6 listopada 2017 w naszej szkole przeprowadzony został konkurs matematyczny Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka - Plus, do którego przystąpiło łącznie 74 uczniów ze szkoły podstawowej z kl. III – VI i gimnazjum. czytaj więcej »
Świąteczne życzenia
Niech magia Świąt Bożego Narodzenia przyniesie szczęście, miłość, wiarę i nadzieję, a Nowy Rok 2018 obfituje w spokój, radość i pogodne dni. czytaj więcej »
Przekaż fanty na loterię WOŚP
Zwracamy się z prośbą o przekazywanie do sekretariatu Szkoły fantów na loterię WOŚP dla dzieci i dorosłych (zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, płyty, itp.). czytaj więcej »
Już niedługo święta...
Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, magiczny… Czas dobroci, refleksji nad tym co ważne i istotne. W oczekiwaniu na święta, 18 grudnia w naszej szkole zorganizowano przedstawienie pt.”Stara Bombka” i kiermasz bożonarodzeniowy, które wprowadziły atmosferę najpiękniejszych w roku świąt. czytaj więcej »
Pływali w Koszalinie
Ponownie udany start zanotowali pływacy UKS „Sokół” startujący w V Otwartych Mistrzostwach Koszalina pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalina.  czytaj więcej »
Siatkarskie pojedynki
Bardzo zacięte pojedynki, walka o każdą piłkę towarzyszyła rywalizacji w Turnieju Mikołajkowym w mini piłce siatkowej dzieci z klas VI i młodszych. czytaj więcej »
Wyniki konkursów
Otrzymaliśmy już wyniki I etapu ogólnopolskich konkursów „ Z poprawną polszczyzną na co dzień” i  „Z ortografią na co dzień”.
czytaj więcej »
Mikołajkowe Zawody Pływackie
Kilkunastoosobowa reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w Mikołajkowych Zawodach Pływackich, rozegranych 2 grudnia w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Helios”. czytaj więcej »
Zagłosuj na Julię
Uczennica naszej szkoły – Julia Iwan, została zgłoszona do plebiscytu Gazety Kołobrzeskiej w kategorii Sportowa Nadzieja Roku. Zachęcamy do głosowania! czytaj więcej »
Przedświąteczne spotkanie
 18 grudnia odbędzie się w naszej szkole przedświąteczne spotkanie dla uczniów, Rodziców oraz mieszkańców Ustronia Morskiego. czytaj więcej »
Badania w Klinice Oka
Nasza szkoła skorzystała z zaproszenia starosty Tomasz Tamborskiego oraz Kliniki Oka - Ośrodka diagnostyki i leczenia chorób oczu prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Stankiewicza w Kołobrzegu na bezpłatne badanie wzroku. czytaj więcej »
Idą święta
2017-12-08 Idą święta
 Święta zbliżają się wielkimi krokami, widać to także w naszym gimnazjum. czytaj więcej »
Próbny egzamin gimnazjalny
 Uczniowie klas III gimnazjum przystąpili do egzaminów próbnych. czytaj więcej »
Ogłoszenie
2017-12-05 Ogłoszenie
Ogłoszenie skierowane do Rodziców, których dzieci korzystają w szkole z płatnych obiadów. czytaj więcej »
Działania Samorządu Uczniowskiego
29 listopada Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej urządził kiermasz ciast i sałatek, a w czwartek - 30 listopada zorganizował zabawę andrzejkową. czytaj więcej »
„Helios 2017"
2017-11-29 „Helios 2017"
W dniu 28.11.2017 roku odbyły się organizowane przez Szkołę Podstawową, GOSiR „Helios" oraz UKS „Sokół” – VII MIKOŁAJKOWE MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE „HELIOS 2017”.  czytaj więcej »
Kolarski wyścig Mikołajkowy
26 listopada 2017 roku w Nowogardzie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w kolarstwie przełajowym i MTB. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<styczeń 2018>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl