Ogólnopolski Tydzień Kariery

Już po raz dziewiąty Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych zorganizowało Ogólnopolski Tydzień Kariery. Po raz kolejny do akcji włączyła się Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kołobrzegu. Tydzień Kariery w powiecie kołobrzeskim został zainaugurowany w poniedziałek konferencją Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje, w konferencji uczestniczyli nasi uczniowie z klas III gimnazjum. W środę w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej został rozegrany konkurs wiedzy zawodoznawczej, w którym wzięły udział nasze uczennice Marta Oleszczuk i Patrycja Zasada, zajmując w nim IV miejsce. W czwartek odbyło się szkolenie nauczycieli, wychowawców i pedagogów „Jak wdrażać poradnictwo zawodowe w szkołach”.