Zdjęcia do kalendarza

Urząd Gminy przygotowuje kalendarz, w którym znajdą się zdjęcia m. in. uczniów naszej szkoły i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół”. W środę (15 listopada) o godz. 10.30 planowane jest sfotografowanie wszystkich uczniów szkoły. Jeżeli warunki pogodowe będą odpowiednie zdjęcie wykonane zostanie na placu szkolnym. Następnie do wspólnego zdjęcia „staną" członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół” (wszystkie sekcje: pływanie, lekka atletyka, piłka siatkowa, gry i zabawy ruchowe). Zdjęcie będzie wykonane w sali gimnastycznej - wszystkich zawodników obowiązują w tym dniu stroje sportowe - dresy. Wcześniej, bo w piątek (10 listopada) o godz. 15.30 (na zajęciach z pływania UKS „Sokół”) planowane jest sfotografowanie wszystkich członków sekcji pływackiej.