2020-10-07

Europejski Dzień Języków Obcych

28 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. W konkursie plastycznym na plakat "Dlaczego warto uczyć się języków obcych?" zwycięzcą została Laura Pietrzak z klasy 7 c, drugie miejsce zajął Borys Bartczak z klasy 4 c, a trzecie: Bartosz Górnowski z 7 b. Wyróżnienia otrzymali: Bianka Masiak (4 a), Zuzanna Miller (6 b) i Maria Adamczewska (4 b). W konkursie Treasure Hunt QR-I miejsce zdobyła Oliwia Iwanowska (6a). Wymienieni uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe, ufundowane przez Punkt Informacji Europejskiej Europe-Direct. W konkursie na najlepiej przebraną klasę vouchery na wspólne wyjście na lody (do wykorzystania w terminie: maj - czerwiec 2021 roku) otrzymały klasy: 4 a, 6 b, 1 a, 2 a, 2 b.