Działania Samorządu Uczniowskiego

29 listopada Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej urządził kiermasz ciast i sałatek. Klasy IV - VII przygotowały po jednym cieście i jednej sałatce, które przedstawiciele samorządu sprzedawali uczniom naszej szkoły. Dochód z kiermaszu zasilił konto Samorządu Uczniowskiego, a część z wpływów przeznaczona została na poczęstunek i nagrody podczas zabawy andrzejkowej zorganizowanej w czwartek - 30 listopada. Uczniowie bawili się od 16.30 do 19.00, a oprócz zaprezentowania tanecznych umiejętności, mogli wziąć udział w zabawach i wróżbach przygotowanych przez uczniów klas IV - VI.
Oprócz podziękowań dla uczniów, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu i zabawy, chcielibyśmy też serdecznie podziękować rodzicom, którzy przygotowali lub pomagali przygotować ciasta i sałatki.