2013-12-03

III Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie Helios 2013

Na obiekcie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios odbyły się organizowane przez Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Uczniowski Klub Sportowy Sokół Ustronie Morskie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim „III MIKOŁAJKOWE MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE HELIOS 2013”. Podobnie jak w zeszłych latach zawody cieszyły się dużą frekwencją zawodników (łącznie 127 osób) oraz zainteresowaniem kibiców. Pływacy z naszej szkoły każdą konkurencję kończyli na podium. Brawo! Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz karnety wstępu na basen. Narody wręczyli Dyrektor Zespołu Szkół W Ustroniu Morskim Pani Mariola Ostrowska oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Grzegorz Czachorowski.