2020-10-07

Znowu najlepsi!

Pomimo, że w minionym roku szkolnym nie udało dokończyć się rozgrywek szkolnych we wszystkich dyscyplinach sportowych, to i tak Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy dokonał podsumowania rywalizacji sportowej za rok szkolny 2019/2020. Miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu uczniowie naszej szkoły triumfowali w powiecie kołobrzeskim w kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2007 i mł.). Ich starsi koledzy i koleżanki rywalizujący w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005 – 2006) zostali sklasyfikowani na piątej pozycji. Puchar za zwycięstwo zostanie wręczony dyrekcji naszej szkoły podczas spotkania w Urzędzie Miasta w Kołobrzegu. Zgodnie z regulaminem Kołobrzeskiej Olimpiady Młodzieży każda szkoła w powiecie kołobrzeskim otrzymywała punkty za udział i osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych zgodnie z ustaloną punktacją. W każdej dyscyplinie sportowej punkty dziewcząt i chłopców liczone były osobno, a suma punktów stanowiła wynik końcowy klasyfikacji generalnej współzawodnictwa szkół. W tym roku szkolnym ze względu na sytuację epidemiologiczną klasyfikacja nie będzie prowadzona. Gratulujemy naszym uczniom kolejnego sukcesu!