2014-02-12

Koncert charytatywny "Nadzieja..."

Koncert „Nadzieja – liczy się każda minuta”, klasa II A przygotowała z myślą o ofiarach tajfunu, który w listopadzie ubiegłego roku spustoszył Filipiny, a dedykowała ludziom wielkiego serca, dzięki którym choć w niewielkim stopniu będzie można wspomóc akcję pomocy organizowaną przez UNICEF. Publiczność, nie tylko oklaskiwała wykonawców, ale przekazywała darowizny na pomoc humanitarną dla Filipińczyków. Na program koncertu złożyły się piosenki o nadziei, miłości i pomocy oraz występy taneczne. Zgromadzeni goście nie szczędzili braw wszystkim artystom – młodziutkim baletnicom, profesjonalnej parze tanecznej, zespołowi FLOU, a także śpiewającym gimnazjalistkom Milenie i Ali oraz duetowi sióstr Agacie i Jagodzie. Na zakończenie spotkania dyrektor Mariola Ostrowska podziękowała uczniom II A, szczególnie Alicji Bartczak i jej mamie Ewie, za świetnie zorganizowany koncert. Zwróciła też uwagę, że mógł on być  finałem projektu edukacyjnego i choć było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie organizowane w całości przez uczniów, to poradzili sobie oni z tym znakomicie.