Na odpady mamy rady

25 września odbył się apel dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej, na którym rozstrzygnięty został konkurs ekologiczny „Na odpady mamy rady” zorganizowany w związku z akcją „Sprzątanie Świata”.
Wpłynęło 49 prac – rzeźb wykonanych z odpadów. Wśród nich były pojazdy, postaci z bajek, roboty, a także przedmioty użytkowe jak skakanka czy skarbonka. Pomysłowość w ich wykonaniu była zaskakująca.
Komisja konkursowa w składzie: p. Anna Bińkowska i p. Danuta Lewosińska miała trudne zadanie w wyborze tych najlepszych. Nagrody zdobyli: Oliwia Surdyk z kl. I b, Wojciech Bartczak z II a, Bartosz Kameduła z II a, Joanna Sudnikowicz z kl. II c, Maria Cholewińska z III a, Weronika Walkowiak z III a. Nagrodę dyrektora szkoły otrzymała Laura Pietrzak z kl. II c.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Apel był również okazją do zaprezentowania się członków Małego Samorządu i ich opiekuna, którzy zostali wybrani przez najmłodszą społeczność uczniowską w szkolnych wyborach.