Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2020/2021

2020-10-01 Jesienne Biegi Przełajowe

Jesienne Biegi Przełajowe - rok szkolny 2020/2021

W nieco innej formie, aniżeli tej do której przywykliśmy, przez dwa dni na stadionie piłkarskim w Ustroniu Morskim rywalizowali uczniowie naszej szkoły w Jesiennych Biegach Przełajowych. Zmagania, ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną toczyły się w zespołach klasowych. Mimo to, nie zabrakło sportowych emocji, walka o zwycięstwa toczyła się w kilku wyścigach do ostatniego metra. Cieszymy się z bardzo wysokiej frekwencji, w zawodach wzięło udział 253 naszych uczniów, 111 z klas I – III (64 dziewczęta i 47 chłopców) oraz 142 z klas IV – VIII (78 dziewcząt i 64 chłopców). Dla najlepszych zawodników czekały dyplomy, medale i nagrody w postaci artykułów szkolnych. Wszyscy otrzymali na mecie soczki, a do dziennika „powędrują” oczywiście oceny celujące. Środki finansowe na organizację zawodów pochodziły z dotacji Urzędu Gminy Ustronie Morskie dla Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół”.
Wyniki w poszczególnych grupach wiekowych przedstawiają się następująco:
 
klasy I – dziewczęta:                                              
1. Izabela Grzeczka                                                 
2. Anastazja Kuźmicz                                              
3. Maja Kucharycz                                                  
4. Julia Szpineta                                                      
5. Maja Myszkier                                                    
6. Lena Polowczyk
                                                  
klasy I – chłopcy:
1. Feliks Suder – Maksymowicz
2. Mieszko Kurkowski
3. Szymon Niemierzycki
4. Szymon Żmudziński
5. Wojciech Łada
6. Maximilian Żukowski
 
klasy II – dziewczęta:                                              
1. Magdalena Kalińska                                           
2. Katarzyna Skonieczna                        :                
3. Julia Regińska                                                    
4. Laila Darabasz                                                    
5. Wiktoria Wojciechowska                                    
6. Gabriela Krauze   
                                              
klasy II – chłopcy:
1. Bartosz Wolniewicz
2. Antoni Zawada
3. Filip Gontek
4. Wiktor Szulecki
5. Wojciech Woltmann
6. Remigiusz Iwan
 
klasy III – dziewczęta:                                            
1. Alicja Dzik                                                          
2. Katarzyna Nawrocka                                           
3. Milena Kwaśniewska                                          
4. Karina Darabasz                                                  
5. Alicja Pietrzak                                                     
6. Oliwia Rojek
 
klasy III – chłopcy:
1. Przemysław Walkowiak
2. Borys Rydz
3. Wojciech Fijałkowski
4. Adrian Ficner
5. Alan Kalociński
6. Wojciech Szwajłyk
 
klasy IV – dziewczęta:                                                
1. Zuzanna Zatorska                                                 
2. Olga Męch                                                            
3. Julia Kotlińska                                                      
4. Roksana Tataro                                                     
5. Amelia Szulecka                                                   
6. Zoja Marchlewska 
                                              
klasy IV – chłopcy:
1. Antoni Klukowski
2. Kacper Matejek
3. Kamil Małyszewicz
4. Dominik Shlegel
5. Konrad Płomiński
6. Bartosz Madejsza
 
klasy V – VI – dziewczęta:                                               
1. Oliwia Surdyk                                                      
2. Amelia Klukowska                                               
3. Maja Rojek                                                           
4. Kinga Gontek                                                       
5. Anna Gabryszewska                                             
6. Maja Dudek             
                                            
klasy V – VI – chłopcy:
1. Adrian Bahrylo
2. Jakub Żeromski
3. Borys Struszczak
4. Nazar Shmyhelskyi
5. Filip Suder – Maksymowicz
6. Aleksy Stańczak
 
klasy VII – dziewczęta:                                                
1. Maria Makowska                                                 
2. Justyna Klimorowska                                          
3. Magdalena Bartczak                                            
4. Laura Pietrzak                                                     
5. Małgorzata Zając                                                 
6. Julia Dziewulska     
                                           
klasy VII – chłopcy:
1. Sammy Dudek
2. Bartłomiej Holz
3. Mateusz Ciba
4. Tobiasz Gnieciak
5. Wojciech Bartczak
6. Marek Dmowski
 
klasy VIII – dziewczęta:                                            
1. Maria Grab                                                           
2. Julia Iwan                                                             
3. Weronika Walkowiak                                           
4. Joanna Nawrocka                                                 
5. Zuzanna Woltmann                                              
6. Aleksandra Michalska                                         
 
klasy VIII – chłopcy:
1. Ignacy Górnowski
2. Sebastian Pawlak
3. Oskar Hawańczak
4. Karol Wolniewicz
5. Bartosz Małyszewicz
6. Ernest Caban
 
Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy ukończyli bieg!
dodane przez: Monika Regińska

Share |
Czytaj także:
Uwaga ósmoklasiści
 9 lipca – wydawanie zaświadczeń o wynikach egzaminu czytaj więcej »
Wyniki egzaminu ósmoklasisty
 Znamy już wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021  czytaj więcej »
Uroczystość zakończenia roku szkolnego.
 Dzisiaj po raz ostatni w tym roku szkolnym 2020/2021 uczniowie zasiedli w ławkach. czytaj więcej »
Wakacyjne życzenia
 Wakacji nadszedł czas. czytaj więcej »
Zakończenia roku szkolnego
 25 czerwca 2021 r. godz. 9.00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2021>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl