Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Kadra

DYREKCJA
Mariola Ostrowska - dyrektor Szkoły Podstawowej; nauczyciel dyplomowany; zaj. logopedyczne
Grażyna Dymańska - wicedyrektor; nauczyciel dyplomowany; zajęcia komputerowe, informatyka
Ewa Bielec - wicedyrektor; nauczyciel mianowany; biologia, geografia
 
KADRA PEDAGOGICZNA
  1. Jolanta Kosowska - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna
  2. Marta Kossakowska - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, wdż, doradztwo zawodowe
  3. Beata Nogaj - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  4. Jolanta Sakowska - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna
  5. Katarzyna Skrzypkowiak - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, przyroda, matematyka
  6. Anna Szostek - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna, przyroda
  7. Lidia Koźmińska - nauczyciel dyplomowany; historia, wdż
  8. Wioletta Socha - nauczyciel dyplomowany; j. polski, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  9. Adam Depta - nauczyciel mianowany;  j. polski, j. niemiecki,
  10. Elżbieta Rutkowska - nauczyciel dyplomowany;  j. polski,
  11. Agnieszka Krahl - nauczyciel mianowany;  j. polski, historia
  12. Anna Dziewiałtowicz - nauczyciel dyplomowany;  matematyka, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  13. Renata Malinowska - Kocłajda - nauczyciel dyplomowany; matematyka
  14. Hanna Caban - nauczyciel dyplomowany;  j. angielski, historia
  15. Dąbrówka Olejnik - nauczyciel mianowany; j. angielski
  16. Barbara Mazurek - Szklarska - nauczyciel dyplomowany; j. niemiecki
  17. Anna Olewińska - nauczyciel mianowany; j. niemiecki
  18. Hanna Pawłowska - nauczyciel mianowany; fizyka, chemia
  19. Sylwia Budna - nauczyciel dyplomowany; plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne,
  20. Tadeusz Winnik - nauczyciel mianowany; przyroda, technika, geografia
  21. Monika Regińska - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  22. Karolina Dmowska - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  23. Krzysztof Grzywnowicz - nauczyciel dyplomowany; wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, edb
  24. Mariusz Makowski - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  25. Agnieszka Porożyńska - nauczyciel dyplomowany; religia, matematyka, fizyka, informatyka
  26. Katarzyna Marchowiecka - nauczyciel mianowany; religia
  27. ks. Adam Fulara - nauczyciel mianowany; religia
  28. Agnieszka Małetko - nauczyciel dyplomowany; pedagog szkolny
  29. Danuta Lewosińska - nauczyciel mianowany; biblioteka szkolna, świetlica szkolna
  30. Anna Bińkowska - nauczyciel mianowany;  świetlica szkolna
  31. Marzena Lewandowska - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
  32. Piotr Małecki - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
  33. Aleksandra Mrozek - nauczyciel mianowany; język niemiecki
PRACOWNICY ADMINISTRACJI
Anna Borkowska - Kruk - główny księgowy
Małgorzata Kowalska - specjalista ds. płac
Urszula Bolechowska - specjalista ds. kadr, sekretarz szkoły
 
PRACOWNICY OBSŁUGI
Genowefa Małkowska
Jolanta Stańczyk
Iwona Barycka
Aneta Miller
Izabela Urbaniak
Krzysztof Urbaniak
Leokadia Smolińska
Barbara Wieloch
Mariusz Lipski
 
 
SŁUŻBA ZDROWIA
Bogusława Bancewicz - higienistka szkolna

 

Kalendarz wydarzeń
 <<marzec 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl