Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Kadra

DYREKCJA ZESPOŁU SZKÓŁ
Mariola Ostrowska - dyrektor Szkoły Podstawowej; nauczyciel dyplomowany; zaj. logopedyczne
Grażyna Dymańska - wicedyrektor ds. szkoły podstawowej; nauczyciel dyplomowany; zajęcia komputerowe, informatyka
Ewa Bielec - wicedyrektor ds. gimnazjum; nauczyciel mianowany; biologia, geografia,
 
KADRA PEDAGOGICZNA
  1. Małgorzata Budka - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  2. Jolanta Kosowska  - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna
  3. Marta Kossakowska - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, wdż
  4. Beata Nogaj - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  5. Jolanta Sakowska  - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna
  6. Katarzyna Skrzypkowiak - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, przyroda
  7. Anna Szostek - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna
  8. Lidia Koźmińska - nauczyciel dyplomowany; historia, wdż
  9. Wioletta Socha - nauczyciel dyplomowany; j. polski, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  10. Adam Depta - nauczyciel mianowany;  j. polski, j. niemiecki,
  11. Elżbieta Rutkowska - nauczyciel dyplomowany;  j. polski,
  12. Agnieszka Krahl - nauczyciel mianowany;  j. polski, historia
  13. Anna Dziewiałtowicz - nauczyciel dyplomowany;  matematyka
  14. Renata Malinowska - Kocłajda - nauczyciel dyplomowany; matematyka
  15. Hanna Caban -nauczyciel dyplomowany;  j. angielski, historia
  16. Dąbrówka Olejnik - nauczyciel kontraktowy; j. angielski
  17. Barbara Mazurek - Szklarska - nauczyciel dyplomowany; j. niemiecki
  18. Anna Olewińska - nauczyciel mianowany; j. niemiecki
  19. Hanna Pawłowska - nauczyciel mianowany; fizyka, chemia
  20. Sylwia Budna - nauczyciel dyplomowany; plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne,
  21. Tadeusz Winnik - nauczyciel mianowany; przyroda, technika,
  22. Monika Regińska - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  23. Karolina Dmowska - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  24. Krzysztof Grzywnowicz - nauczyciel dyplomowany; wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, EDB
  25. Mariusz Makowski - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  26. Agnieszka Porożyńska - nauczyciel dyplomowany; religia, matematyka
  27. Elżbieta Kut - nauczyciel dyplomowany; religia
  28. ks. Andrzej Jarzyna - nauczyciel mianowany; religia
  29. Robert Staszak - nauczyciel stazysta; język angielski, historia
  30. Agnieszka Małetko - nauczyciel dyplomowany; pedagog szkolny
  31. Danuta Lewosińska - nauczyciel mianowany; biblioteka szkolna
  32. Anna Bińkowska - nauczyciel mianowany;  świetlica szkolna
PRACOWNICY ADMINISTRACJI
Anna Borkowska - Kruk - główny księgowy
Małgorzata Kowalska - specjalista ds. płac
Urszula Bolechowska - specjalista ds. kadr, sekretarz szkoły
 
PRACOWNICY OBSŁUGI
Genowefa Małkowska
Jolanta Stańczyk
Renata Proć
Izabela Urbaniak
Krzysztof Urbaniak
Leokadia Smolińska
Andrzej Gontek
Barbara Wieloch
Mariusz Lipski
 
SŁUŻBA ZDROWIA
Bogusława Bancewicz - higienistka szkolna

 

Kalendarz wydarzeń
 <<listopad 2017>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl