Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

UKS Sokół

2018-10-14 Kołobrzeg Sprint Cup 2018

Czternaście medali, w tym pięć złotych, trzy srebrne i sześć brązowych wywalczyli pływacy UKS „Sokół” w Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu Dzieci i Młodzieży – Kołobrzeg Sprint Cup, które odbyły się w sobotę 13.10.2018 w pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu. Duża liczba medali cieszy,  tym bardziej, że zostaliśmy sklasyfikowani na piątej pozycji wśród szesnastu uczestniczących klubów. Jednakże najbardziej cieszą wyniki, które u prawie wszystkich naszych zawodników poprawiły się, u niektórych nawet o kilka sekund! Gratulujemy!

 

Pływacy, którzy znaleźli się w pierwszych nagradzanych „szóstkach”:

Dziewczęta:

25 m stylem grzbietowym:

rocznik 2009:

I miejsce: Oliwia Surdyk – 20,44 sek.
II miejsce: Aleksandra Windorpska – 21,24 sek.

rocznik 2010:
VI miejsce: Julia Kotlińska – 24,92 sek.

25 m stylem klasycznym:

rocznik 2009:
I miejsce: Oliwia Surdyk – 25,31 sek.

25 m stylem dowolnym:
rocznik 2009:
II miejsce: Aleksandra Windorpska – 18,49 sek.

50 m stylem grzbietowym:
rocznik 2009 – 2010:
VI miejsce: Julia Kotlińska – 1.01,44 min.

rocznik 2008:
VI miejsce: Sara Hofman – 46,13 sek.

rocznik 2007:
I miejsce: Justyna Klimorowska – 36,73 sek.
III miejsce: Roksana Hofman – 38,09 sek.

rocznik 2005:
III miejsce: Marcelina Bielak – 41,97 sek.

50 m stylem motylkowym:

rocznik 2007:
III miejsce: Maria Makowska – 40,61 sek.

rocznik 2005:
III miejsce: Zuzanna Pytloch – 34,24 sek.

50 m stylem klasycznym:


rocznik 2007:
I miejsce: Maria Makowska – 43,59 sek.

50 m stylem dowolnym:

rocznik 2007:
I miejsce: Roksana Hofman – 30,84 sek.
III miejsce: Justyna Klimorowska – 33,22 sek.

 

rocznik 2005:
II miejsce: Zuzanna Pytloch – 30,91 sek.

Chłopcy:


25 m stylem grzbietowym:

rocznik 2009:

III miejsce: Borys Struszczak – 22,21 sek.

50 m stylem grzbietowym:

rocznik 2009 – 2010:
IV miejsce: Borys Struszczak – 51,36 sek.


Wyniki osiągnięte przez naszych pływaków:


Olga Męch – 25 m stylem grzbietowym – 25,90 sek.

Maja Dudek – 25 m stylem grzbietowym – 26,66 sek.
Lena Mastalerz – 25 m stylem grzbietowym – 30,61 sek.
Zuzanna Zatorska – 25 m stylem grzbietowym – 33,78 sek.
Igor Rymaszewski – 25 m stylem grzbietowym – 23,42 sek.
Dawid Wróblewski – 25 m stylem grzbietowym – 23,74 sek.
Borys Bartczak – 25 m stylem grzbietowym – 26,99 sek.
Dominik Shlegel – 25 m stylem grzbietowym – 27,40 sek.
Kacper Matejek – 25 m stylem grzbietowym – 31,41 sek.
Dawid Wróblewski – 25 m stylem klasycznym – 30,26 sek.
Olga Męch – 25 m stylem dowolnym – 22,63 sek.

Lena Mastalerz – 25 m stylem dowolnym – 33,75 sek.
Igor Rymaszewski – 25 m stylem dowolnym – 20,46 sek.
Dominik Shlegel – 25 m stylem dowolnym – 26,12 sek.

Kacper Matejek – 25 m stylem dowolnym – 28,50 sek.
Borys Bartczak – 25 m stylem dowolnym – 30,72 sek.
Sara Hofman – 50 m stylem dowolnym – 39,46 sek.



Zdjęcia z zawodów dostępne na stronie:
https://www.facebook.com/UKSUstronieMorskie/

 

 

 

 

 

dodane przez: Monika Regińska

Share |
Czytaj także:
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl