2021-11-28

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju - ID

Nie informowaliśmy jeszcze o sukcesie naszej szkolnej drużyny hokeistek. Otóż dziewczęta rywalizujące w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i mł.) podczas Mistrzostw Powiatu Kołobrzeskiego w Unihokeju rozegranych w Drzonowie, po zaciętej walce wywalczyły drugą pozycję. Dziewczęta zagrały w składzie: Oliwia Surdyk, Aleksandra Windorpska, Anna Gabryszewska, Weronika Ignaczyńska, Julia Kotlińska, Zuzanna Miller, Urszula Madejsza, Magdalena Wardzińska, Amelia Kudlik – Szulecka, Roksana Tataro i Zuzanna Zatorska. Drużyna chłopców w składzie: Kamil Małyszewicz, Wojciech Pilarski, Igor Struszczak, Kuba Żeromski, Igor Rymaszewski, Dawid Wróblewski, Kacper Matejek, Nazar Shmyhelsky, Daniel Stachowski i Dominik Shlegel,  musiała zadowolić się tak nielubianym przez sportowców czwartym miejscem. Gratulacje! Koszt dojazdu na zawody pokryty został ze środków UKS „Sokół” otrzymanych w ramach dotacji z Urzędu Gminy Ustronie Morskie.