Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

2019-11-28 Na "Heliosie" po raz dziewiąty

Z udziałem 117 młodych pływaczek i pływaków rozegrano na kompleksie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Helios” w Ustroniu Morskim IX Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie „Helios 2019”. Organizatorami imprezy była Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim, Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim. W zawodach wystąpili reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3 w Koszalinie, Szkoły Podstawowej w Mielnie, Tymieniu, Dobrzycy i najbardziej liczna ekipa gospodarzy. Każdy wyścig był ogromną dawką emocji szczególnie dla dość licznej grupy debiutujących pływaków, ich rodziców i opiekunów. Najszybsze „trójki” uczestników w poszczególnych wyścigach otrzymały medale, dyplomy i świąteczne akcesoria. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy dyplom i czekoladki. Dekoracji zwycięzców dokonali Wójt Gminy Ustronie Morskie Pani Bernadeta Borkowska oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim Pan Zenon Wajgert. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom imprezy, ich opiekunom, kibicom, rodzicom, szczególnie tym, którzy pomagali przy sędziowaniu zawodów oraz upiekli przepyszne ciasta do działającej podczas zawodów kawiarenki. Serdeczne podziękowania należą się także dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury za użyczenie sprzętu nagłaśniającego, Panu Andrzejowi Stasiukiewiczowi za fotografowanie imprezy oraz Hurtowni Budowlanej Bricoman Szczecin za podarowanie gadżetów reklamowych dla uczestników zawodów. Gratulacje!

Najszybsze „trójki” w poszczególnych konkurencjach:

kl. I dz SP (rocznik 2012 i mł.) – 25 m stylem dowolnym z przyborem
I miejsce: Magdalena Kalińska – SP Ustronie Morskie – 25,11 sek.
II miejsce: Julia Regińska – SP Ustronie Morskie – 29,37 sek.
III miejsce: Pola Marciniak – SP Ustronie Morskie – 36,88 sek.

kl. I chł SP (rocznik 2012 i mł.) – 25 m stylem dowolnym z przyborem
I miejsce: Oliwier Bajerowski – SP Ustronie Morskie – 32,40 sek.
II miejsce: Wojciech Woltmann – SP Ustronie Morskie – 35,39 sek.
III miejsce: Kacper Klęczkowski – SP Ustronie Morskie – 44,50 sek.

kl. I dz SP (rocznik 2012 i mł.) – 25 m stylem grzbietowym
I miejsce: Magdalena Kalińska – SP Ustronie Morskie – 26,40 sek.
II miejsce: Julia Regińska – SP Ustronie Morskie – 26,94 sek.
III miejsce: Pola Marciniak – SP Ustronie Morskie – 29,46 sek.

kl. I chł SP (rocznik 2012 i mł.) – 25 m stylem grzbietowym
I miejsce: Oliwier Bajerowski – SP Ustronie Morskie – 32,43 sek.
II miejsce: Wojciech Woltmann – SP Ustronie Morskie – 35,55 sek.
III miejsce: Kacper Klęczkowski – SP Ustronie Morskie – 43,40 sek.

kl. II dz SP (rocznik 2011) – 25 m stylem grzbietowym
I miejsce: Oliwia Karabelska – SP Ustronie Morskie – 26,76 sek.
II miejsce: Natalia Kaszuba – SP Ustronie Morskie – 28,74 sek.
III miejsce: Izabella Szumowska – SP Ustronie Morskie – 28,75 sek.

kl. II chł SP (rocznik 2011) – 25 m stylem grzbietowym
I miejsce: Borys Rydz – SP Ustronie Morskie – 29,38 sek.
II miejsce: Wojciech Szwajłyk – SP Ustronie Morskie – 35,21 sek.
III miejsce: Aleksander Kowalski – SP Ustronie Morskie – 36,16 sek.

kl. II dz SP (rocznik 2011) – 25 m stylem dowolnym
I miejsce: Oliwia Karabelska – SP Ustronie Morskie – 25,28 sek.
II miejsce: Hanna Byczkowiak – SP Ustronie Morskie – 32,25 sek.
III miejsce: Julia Hałas – SP Ustronie Morskie – 35,69 sek.

kl. II chł SP (rocznik 2011) – 25 m stylem dowolnym
I miejsce: Wojciech Szwajłyk – SP Ustronie Morskie – 30,46 sek.
II miejsce: Borys Rydz – SP Ustronie Morskie – 30,58 sek.
III miejsce: Aleksander Kowalski – SP Ustronie Morskie – 41,56 sek.

kl. III – IV dz SP (roczniki 2009 – 2010) – 25 m stylem klasycznym
I miejsce: Olga Męch – SP Ustronie Morskie – 24,58 sek.
II miejsce: Klaudia Żubryj – SP Mielno – 26,66 sek.
III miejsce: Maja Dudek – SP Ustronie Morskie – 29,38 sek.

kl. III – IV chł SP (roczniki 2009 – 2010) – 25 m stylem klasycznym
I miejsce: Dawid Wróblewski – SP Ustronie Morskie – 26,65 sek.

kl. III – IV dz SP (roczniki 2009 – 2010) – 50 m stylem grzbietowym
I miejsce: Oliwia Surdyk – SP Ustronie Morskie – 39,36 sek.
II miejsce: Julia Kotlińska – SP Ustronie Morskie – 47,65 sek.
III miejsce: Alicja Nestorowicz – SP Mielno – 52,45 sek.

kl. III – IV chł SP (roczniki 2009 – 2010) – 50 m stylem grzbietowym
I miejsce: Borys Struszczak – SP Ustronie Morskie – 42,14 sek.
II miejsce: Kacper Matejek – SP Ustronie Morskie – 52,72 sek.
III miejsce: Borys Bartczak – SP Ustronie Morskie – 53,17 sek.

kl. III – IV dz SP (roczniki 2009 – 2010) – 50 m stylem dowolnym
I miejsce: Aleksandra Windorpska – SP Ustronie Morskie – 37,39 sek.
II miejsce: Klaudia Żubryj – SP Mielno – 43,78 sek.
III miejsce: Natalia Wieczorek – SP 3 Koszalin – 53,10 sek.

kl. III – IV chł SP (roczniki 2009 – 2010) – 50 m stylem dowolnym
I miejsce: Igor Rymaszewski – SP Ustronie Morskie – 39,73 sek.
II miejsce: Szymon Gil – SP nr 3 Koszalin – 53,85 sek.
III miejsce: Patryk Dorawa – SP nr 3 Koszalin 56,25 sek.

kl. V – VI dz SP (roczniki 2007 – 2008) – 50 m stylem grzbietowym
I miejsce: Justyna Klimorowska – SP Ustronie Morskie – 35,34 sek.
II miejsce: Klaudia Siuda – SP nr 3 Koszalin – 49,93 sek.
III miejsce: Angelika Plesiak – SP Ustronie Morskie – 55,09 sek.

kl. V – VI chł SP (roczniki 2007 – 2008) – 50 m stylem grzbietowym
I miejsce: Filip Paprocki – SP nr 3 Koszalin – 46,00 sek.
II miejsce: Oliwier Wittbrodt – SP nr 3 Koszalin – 54,13 sek.
III miejsce: Adrian Piskorski – SP Mielno – 1.00,94 min.

kl. V – VI dz SP (roczniki 2007 – 2008) – 50 m stylem dowolnym
I miejsce: Zuzanna Chlebanowska – SP nr 3 Koszalin – 31,20 sek.
II miejsce: Małgorzata Zając – SP Ustronie Morskie – 33,95 sek.
III miejsce: Zofia Wilman – SP nr 3 Koszalin – 39,84 sek.

kl. V – VI chł SP (roczniki 2007 – 2008) – 50 m stylem dowolnym
I miejsce: Kacper Dorawa – SP nr 3 Koszalin – 36,53 sek.
II miejsce: Michał Car – SP nr 3 Koszalin – 43,25 sek.
III miejsce: Kornel Kręglewski – SP Ustronie Morskie – 44,81 sek.

kl. V – VI dz SP (roczniki 2007 – 2008) – 50 m stylem klasycznym
I miejsce: Maria Makowska – SP Ustronie Morskie – 40,14 sek.
II miejsce: Patrycja Dojka – SP Ustronie Morskie – 41,09 sek.
III miejsce: Zofia Wilman – SP nr 3 Koszalin – 50,41 sek.

kl. V – VI chł SP (roczniki 2007 – 2008) – 50 m stylem klasycznym
I miejsce: Kacper Dorawa – SP nr 3 Koszalin – 50,05 sek.
II miejsce: Michał Wieruszewski – SP Mielno – 1.06,51 min.
III miejsce: Filip Paprocki – SP nr 3 Koszalin – 1.08,74 min.

kl. V – VI dz SP (roczniki 2007 – 2008) – 50 m stylem motylkowym
I miejsce: Magdalena Bartczak – SP Ustronie Morskie – 36,34 sek.

kl. V – VI chł SP (roczniki 2007 – 2008) – 50 m stylem motylkowym
I miejsce: Mateusz Ciba – SP Ustronie Morskie – 36,52 sek.
II miejsce: Michał Car – SP nr 3 Koszalin – 52,52 sek.

kl. VII – VIII chł SP (roczniki 2005 – 2006) – 50 m stylem grzbietowym
I miejsce: Łukasz Wiśniewski – SP nr 3 Koszalin – 38,73 sek.
II miejsce: Igor Krakowski – SP Ustronie Morskie – 45,44 sek.
III miejsce: Sebastian Pawlak – SP Ustronie Morskie – 1.03,13 min.

kl. VII – VIII dz SP (roczniki 2005 – 2006) – 50 m stylem dowolnym
I miejsce: Zuzanna Pytloch – SP Ustronie Morskie – 30,56 sek.
II miejsce: Alicja Szubert – SP Ustronie Morskie – 46,36 sek.
III miejsce: Martyna Basarab – SP Ustronie Morskie – 48,91 sek.

kl. VII – VIII chł SP (roczniki 2005 – 2006) – 50 m stylem dowolnym
I miejsce: Kacper Stasica – SP nr 3 Koszalin – 37,58 sek.
II miejsce: Maciej Jabłoński – SP Ustronie Morskie – 39,18 sek.
III miejsce: Krzysztof Wincza – SP Ustronie Morskie – 39,66 sek.

kl. VII – VIII dz SP (roczniki 2005 – 2006) – 50 m stylem klasycznym
I miejsce: Zuzanna Lewandowska – SP nr 3 Koszalin

kl. VII – VIII chł SP (roczniki 2005 – 2006) – 50 m stylem klasycznym
I miejsce: Kacper Stasica – SP nr 3 Koszalin – 45,47 sek.
II miejsce: Arkadiusz Taramas – SP Ustronie Morskie – 45,60 sek.
III miejsce: Krzysztof Wincza – SP Ustronie Morskie – 48,51 sek.

kl. VII – VIII dz SP (roczniki 2005 – 2006) – 50 m stylem motylkowym
I miejsce: Bernadetta Cap – SP Ustronie Morskie – 44,15 sek.

kl. VII – VIII chł SP (roczniki 2005 – 2006) – 50 m stylem motylkowym
I miejsce: Łukasz Wiśniewski – SP nr 3 Koszalin – 47,14 sek.
II miejsce: Arkadiusz Taramas – SP Ustronie Morskie – 50,26 sek.

Fotorelacja dostępna na fb UKS "Sokół": https://www.facebook.com/UKSUstronieMorskie/

Fot.: p. Andrzej Stasiukiewicz

dodane przez: Monika Regińska

Share |
Czytaj także:
Poznaliśmy wyniki egzaminu ósmoklasisty
 Opublikowane zostały wyniki egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie naszej szkoły świetnie poradzili sobie z zadaniami egzaminacyjnymi. czytaj więcej »
Odbiór zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty
 Uwaga uczniowie klas ósmych. Wydanie zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty odbędzie się w piątek, 31.07.2020r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Podręczniki na rok szkolny 2020/2021
Informujemy, że wszystkie podręczniki i ćwiczenia obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021  z wyjątkiem podręczników i ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 1 - 6 i religii są zakupione przez szkołę w ramach dotacji celowej MEN “Darmowy podręcznik”. czytaj więcej »
Bezpieczne wakacje
 Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją dotycząca zasad bezpieczeństwa w czasie wypoczynku letniego. czytaj więcej »
Podziękowania i życzenia
 Wszystkim życzymy spokojnych, słonecznych, zdrowych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i chwil zapomnienia od trosk dnia codziennego.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<sierpień 2020>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl