2020-12-30

Sukcesy w konkursach przedmiotowych

Ostatnie dni roku przyniosły bardzo dobre wiadomości. Ukazały się końcowe wyniki etapu rejonowego Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021. Wśród uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego znaleźli się nasi ósmoklasiści: Krystian Radatz został finalistą dwóch konkursów:  Języka Niemieckiego i Matematycznego, Bernadetta Cap jest finalistką Konkursu Matematycznego, a Anastazja Olejnik Konkursu Języka Angielskiego. Etap wojewódzki konkursów odbędzie się w pierwszych dniach lutego, konkurs matematyczny – 2 lutego, konkurs języka niemieckiego – 4 lutego, a konkurs języka angielskiego 10 lutego.
Naszym wspaniałym uczniom  oraz ich nauczycielom: Annie Dziewiałtowicz, Adamowi Depcie i Hannie Caban gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.