2019-05-15

Puchary i rowery zdobyte!

Kolejny raz odbył się w Kołobrzegu Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody składały się z trzech części. Na początku zawodnicy zmagali się z teorią. Potem przyszedł czas na praktykę. Rowerami mieli do pokonania niełatwy tor przeszkód, który stworzony został na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6. Z kolei przed szkołą ustawione zostało miasteczko, na którym młodzi rowerzyści musieli wykazać się praktyczną znajomością przepisów.
Pierwsze miejsca, zarówno w drużynie jak i indywidualne zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim. W kategorii wiekowej 10 - 12 lat pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Zając, w kategorii uczniów starszych zwyciężył Kuba Węclewski.
Zwycięskie drużyny wystąpiły w składzie: Małgorzata Zając, Zuzanna Bolechowska, Sammy Dudek, Mateusz Ciba oraz Kuba Węclewski, Nikola Liszka i Wiktoria Rudzka.
Już w przyszłym tygodniu nasi uczniowie rywalizowali będą w turnieju wojewódzkim. Uczniów do zawodów przygotowuje p. Tadeusz Winnik.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.