2023-11-08

Dzień Uśmiechu

Niektórzy zaczynają od niego dzień, innym przychodzi z trudem. Bez względu na to czy uśmiechamy się często, czy sporadycznie 3 listopada odnaleźliśmy w codziennych czynnościach tę szczyptę magii, która wywołała uśmiech na twarzy.

W piątkowy dzień w Naszej Szkole było bardzo wesoło, a to za sprawą  Dnia Uśmiechu, którego symbolem jest żółta, uśmiechnięta buźka. Dzieliliśmy się uśmiechem wszędzie: na szkolnych korytarzach, w salach lekcyjnych, na świetlicy szkolnej. Na dzieci czekały w tym dniu uśmiechnięte karty pracy, a każdy ubrany w uśmiech uczeń był zwolniony z odpowiedzi.

Bardzo dziękujemy zaprzyjaźnionemu Klub Senior+ Ustronie Morskie   za pomoc przy  napompowaniu balonów i dekoracji Szkoły.

Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby nastrój utrzymywał się przez cały rok szkolny, a uśmiech jak najczęściej gościł na twarzach naszych Uczniów, Nauczycieli, Pracowników Szkoły oraz Rodziców :)