2021-09-29

Nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym

Rozstrzygnięto konkurs pt. „Moja czysta okolica” zorganizowany w ramach kampanii edukacyjnej Gminy Dygowo pn. "Gospodarka o obiegu zamkniętym jako fundament ochrony klimatu” skierowany do uczniów klas I - VIII ze szkół podstawowych gmin: Dygowo, Siemyśl i Ustronie Morskie. O nagrody i wyróżnienia we wszystkich kategoriach wiekowych walczyło aż 134 uczniów, wśród nagrodzonych i wyróżnionych znalazło się 13 uczniów naszej szkoły. Finalistami konkursu „Moja czysta okolica” zostali: Maja Jędrzejewska kl. 1a, Feliks Suder - Maksymowicz kl. 2a, Maximilian Żukowski kl. 2b, Maja Kucharycz kl.2a, Kacper Szwed kl. 5c, Amelia Szulecka kl. 5a, Zofia Lewandowska kl. 5a, Filip Suder- Maksymowicz kl. 6a, Marysia Adamczewska kl. 5b, Tymon Wiciaż kl. 5b, Oliwia Iwanowska kl. 7a, Urszula Madejsza kl. 7b i Daria Gnacińska kl. 7b. Gratulujemy.