2020-03-31

Ograniczenia w związku z epidemią koronawirusa

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie.

Rząd wprowadził kolejne ograniczenia w związku z epidemią koronawirusa w Polsce.

Od 1 kwietnia obowiązuje zakaz wychodzenia z domu osób do 18. roku życia bez opieki dorosłego

Dzieci i młodzież, które nie ukończyły 18 roku życia, nie będą mogły wyjść z domu bez opieki. Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego usprawiedliwia ich obecność na ulicy.

Wprowadzono także do odwołania zakaz przebywania na plażach i terenach zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych, czy ogródków jordanowskich.

Więcej informacji na: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Drodzy Uczniowie

W trosce o bezpieczeństwo swoje, jak i bliskich pozostańcie w domach. Wspólnie jesteśmy za siebie odpowiedzialni. Dlatego bardzo Was proszę o przestrzeganie zaleceń, szczególnie tych, które bezpośrednio Was dotyczą.

Pozdrawiam i życzę zdrowia

Mariola Ostrowska