Konkurs „Najpiękniejszy Różaniec”

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom szkolnego konkursu. W sposób kreatywny wykorzystując naturalne materiały (żołędzie, fasolę, koraliki, jabłuszka) wykonaliście piękne różańce.
Dziękuję Rodzicom naszych uczniów, którzy włożyli dużo starań w wykonanie z dziećmi prac.
W konkursie wzięło udział pięćdziesięcioro uczniów klas I-III. Zwycięzcą konkursu została uczennica klasy drugiej. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodką niespodziankę.
Zwycięzcy konkursu uhonorowani zostali nagrodami rzeczowymi w czasie Mszy Świętej dla dzieci 4 listopada 2018 roku.
Serdecznie dziękujemy naszemu Księdzu. Proboszczowi Arkadiuszowi Oslislok za zasponsorowanie nagród.
Dzieła naszych uczniów można podziwiać na wystawię prac w kościele parafialnym w Ustroniu Morskim.

Katarzyna Marchowiecka
Katecheta szkolny