Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny organizowany każdego roku w naszej szkole stał się już lokalną tradycją. Był okazją do zatrzymania się w przedświątecznej krzątaninie i spędzenia miłych chwil przy filiżance kawy lub herbaty i degustacji świątecznych wypieków w zorganizowanej przez Radę Rodziców kawiarence.
Już od samego wejścia sala, na co dzień „gimnastyczna”, zapraszała gości, dekoracje stworzyły nastrój świąteczny, a pośród przygaszonych świateł połyskiwały migające lampki, tworząc prawdziwą magię świąt.
W tym roku w programie spotkania znalazło się wspólne kolędowanie, które pokazało, że w naszej szkole jest wielu utalentowanych wokalnie i grających na instrumentach uczniów, rodziców i nauczycieli. Kolędy i inne utwory związane tematycznie ze świętami wykonali min. sportowcy z UKS Sokół, Radni Gminy z Panią Wójt na czele, dzieci z rodzicami, uczniowie z wychowawcami oraz nauczyciele.
Muzyka, słodki zapach domowych ciast i miła atmosfera towarzyszyły nam aż do wieczora.