2021-01-12

„Razem na święta” –zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre uczynki nas uszlachetniają. Uczynione dobro jest niezwykle istotne zarówno dla ofiarodawców jak i dla tych którzy są tej pomocy adresatami. W ramach akcji ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej “Razem na święta”, Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował zbiórkę karmy dla zwierząt przebywających w kołobrzeskim schronisku “Reks”. Uczniowie naszej szkoły w sposób praktyczny pokazali, że los bezpańskich, porzuconych zwierząt nie jest im obojętny. Do wystawionego pudełka trafiło przeszło 80 kilogramów karmy dla psów i nieco ponad 10 kilogramów karmy dla kotów. Dary przekazane przez uczniów naszej szkoły zostały jeszcze przed świętami dostarczone do schroniska. Wszystkim, którzy mieli sposobność podzielenia się dobrem z potrzebującymi zwierzakami serdecznie dziękujemy.