Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

2017-09-02 ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA I AUTOBUSU SZKOLNEGO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA i AUTOBUSU SZKOLNEGO 

obowiązujący 4 WRZEŚNIA 2017 r. (poniedziałek)

 

I KURS- Ustr. Mor. (gimbus)

8:03       Sianożęty, ul. Kwiatowa

8:05       Sianożęty, ul. Lotnicza

8:08       Sianożęty, ul. Kołobrzeska

8:11       BP Stacja paliw

8:15       Szkoła

8:18       Wieniotowo

8:24       Gwizd

8:26       p. Kucharycz

8:33       Szkoła

8:36       ul. Ku Słońcu

8:40       p. Szydłowski

8:46       Kukinia staw

8:49       Kukinka sklep

8:51       p. Baryło

8:55       Kościół/Szkoła

 

 

I KURS - Rusowo ( autobus szk.)

8:30       Rusowo Centrum (szkoła)

8:33       Rusowo Górka

8:35       Rusowo p. Jakierowicz

8:37       Kukinia przystanek

8:40       Kukinka „SuperFish”

8:48       Kościół /Szkoła

               

ODWÓZ DO DOMU

11:30     Gimbus + autob.szkolny

 

Share |
Czytaj także:
Sukces gimnazjalistów
 Nasi uczniowie w otrzymali nagrody i wyróżnienia w międzynarodowym konkursie literackim. czytaj więcej »
Sprzątaliśmy świat
 To już tradycja, że we wrześniu w całej Polsce organizowana jest akcja Sprzątania świata. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły są częścią tej największej akcji ekologicznej w Polsce.  czytaj więcej »
Pozalekcyjne zajęcia sportowe
Zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół na pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" Ustronie Morskie.  czytaj więcej »
Wybory Prezydium Rady Rodziców
W dniu 14 września 2017 roku odbyło się zebranie przedstawicieli trójek klasowych szkoły. Dokonano wyboru Prezydium Rady Rodziców. czytaj więcej »
Zmiana kursu gimbusa i autobusu szkolnego w dniu 15 września
15 września - Sprzatanie świata - zmiana godziny powrotnego kursu gimbusa i autobusu szkolnego czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<wrzesień 2017>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl