Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

2017-09-02 ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA I AUTOBUSU SZKOLNEGO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA i AUTOBUSU SZKOLNEGO 

obowiązujący 4 WRZEŚNIA 2017 r. (poniedziałek)

 

I KURS- Ustr. Mor. (gimbus)

8:03       Sianożęty, ul. Kwiatowa

8:05       Sianożęty, ul. Lotnicza

8:08       Sianożęty, ul. Kołobrzeska

8:11       BP Stacja paliw

8:15       Szkoła

8:18       Wieniotowo

8:24       Gwizd

8:26       p. Kucharycz

8:33       Szkoła

8:36       ul. Ku Słońcu

8:40       p. Szydłowski

8:46       Kukinia staw

8:49       Kukinka sklep

8:51       p. Baryło

8:55       Kościół/Szkoła

 

 

I KURS - Rusowo ( autobus szk.)

8:30       Rusowo Centrum (szkoła)

8:33       Rusowo Górka

8:35       Rusowo p. Jakierowicz

8:37       Kukinia przystanek

8:40       Kukinka „SuperFish”

8:48       Kościół /Szkoła

               

ODWÓZ DO DOMU

11:30     Gimbus + autob.szkolny

 

Share |
Czytaj także:
Walczymy o rekord!
Uczniowski Klub Sportowy "Sokół" w Ustroniu Morskim w dniu 16.06.2018 roku (sobota) będzie ustanawiał rekord przepłyniętego dystansu przez 12 godzin dla Powiatu Kołobrzeskiego. czytaj więcej »
Super drużyna na rowerach
 I miejsce drużyny oraz I miejsce indywidualnie w wojewódzkich eliminacjach Turnieju BRD, a wcześniej zwycięstwo w eliminacjach powiatowych, to wspaniałe osiągnięcie uczniów szkoły podstawowej czytaj więcej »
Próbny egzamin gimnazjalny klasy II
 Uczniowie drugiej klasy gimnazjum przystąpili do egzaminu próbnego. To pierwszy etap przygotowań do egzaminu, który odbędzie się w przyszłym roku w kwietniu.  czytaj więcej »
Apel dla najmłodszych
„Rozpłynęła się już pieśń radosna głośnym echem po ojczystym kraju. Witaj, witaj, majowa rocznico, pamiętny trzeci maju… ”   czytaj więcej »
MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA - MOJA EUROPA
27 kwietnia na uroczystym apelu roztrzygnięta została 25 edycja konkursu plastycznego MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA - MOJA EUROPA. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<maj 2018>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl