Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

2017-09-02 ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA I AUTOBUSU SZKOLNEGO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA i AUTOBUSU SZKOLNEGO 

obowiązujący 4 WRZEŚNIA 2017 r. (poniedziałek)

 

I KURS- Ustr. Mor. (gimbus)

8:03       Sianożęty, ul. Kwiatowa

8:05       Sianożęty, ul. Lotnicza

8:08       Sianożęty, ul. Kołobrzeska

8:11       BP Stacja paliw

8:15       Szkoła

8:18       Wieniotowo

8:24       Gwizd

8:26       p. Kucharycz

8:33       Szkoła

8:36       ul. Ku Słońcu

8:40       p. Szydłowski

8:46       Kukinia staw

8:49       Kukinka sklep

8:51       p. Baryło

8:55       Kościół/Szkoła

 

 

I KURS - Rusowo ( autobus szk.)

8:30       Rusowo Centrum (szkoła)

8:33       Rusowo Górka

8:35       Rusowo p. Jakierowicz

8:37       Kukinia przystanek

8:40       Kukinka „SuperFish”

8:48       Kościół /Szkoła

               

ODWÓZ DO DOMU

11:30     Gimbus + autob.szkolny

 

Share |
Czytaj także:
FERIE ZIMOWE 2018
Od 15 stycznia uczniowie naszej szkoły rozpoczynają ferie zimowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć i atrakcji z których warto skorzystać spędzając ten czas w miejscu zamieszkania. czytaj więcej »
Zimowe życzenia
2018-01-15 Zimowe życzenia
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne wszystkim Uczniom i Rodzicom życzą udanego i bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych. czytaj więcej »
26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Gorąco zapraszamy na 26 finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy, który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury już jutro. Szkoła włączając się w tak szlachetną akcję jest organizatorem loterii fantowej. Jak co roku do wylosowania są atrakcyjne nagrody. czytaj więcej »
Matematyczny Archimedes
6 listopada 2017 w naszej szkole przeprowadzony został konkurs matematyczny Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka - Plus, do którego przystąpiło łącznie 74 uczniów ze szkoły podstawowej z kl. III – VI i gimnazjum. czytaj więcej »
Świąteczne życzenia
Niech magia Świąt Bożego Narodzenia przyniesie szczęście, miłość, wiarę i nadzieję, a Nowy Rok 2018 obfituje w spokój, radość i pogodne dni. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<styczeń 2018>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl