Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

2017-09-02 ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA I AUTOBUSU SZKOLNEGO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA i AUTOBUSU SZKOLNEGO 

obowiązujący 4 WRZEŚNIA 2017 r. (poniedziałek)

 

I KURS- Ustr. Mor. (gimbus)

8:03       Sianożęty, ul. Kwiatowa

8:05       Sianożęty, ul. Lotnicza

8:08       Sianożęty, ul. Kołobrzeska

8:11       BP Stacja paliw

8:15       Szkoła

8:18       Wieniotowo

8:24       Gwizd

8:26       p. Kucharycz

8:33       Szkoła

8:36       ul. Ku Słońcu

8:40       p. Szydłowski

8:46       Kukinia staw

8:49       Kukinka sklep

8:51       p. Baryło

8:55       Kościół/Szkoła

 

 

I KURS - Rusowo ( autobus szk.)

8:30       Rusowo Centrum (szkoła)

8:33       Rusowo Górka

8:35       Rusowo p. Jakierowicz

8:37       Kukinia przystanek

8:40       Kukinka „SuperFish”

8:48       Kościół /Szkoła

               

ODWÓZ DO DOMU

11:30     Gimbus + autob.szkolny

 

Share |
Czytaj także:
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju
Wysokie lokaty uzyskały nasze zespoły podczas rozgrywanych w Drzonowie Mistrzostw Powiatu Kołobrzeskiego w Unihokeju.  czytaj więcej »
Zmiana kursu gimbusa w dniu 15 listopada
Ze względu na szkolenie kadry pedagogicznej w dn. 15.11.2017 r. lekcje będą skrócone i został zmieniony rozkład powrotu uczniów dojeżdżających ze szkoły.
czytaj więcej »
Patriotyczna Lekcja Śpiewania
 11 listopada w kościele parafialnym w Ustroniu Morskim odbyła się Patriotyczna Lekcja Śpiewania. czytaj więcej »
Radosna Niepodległa
 W tym roku obchodom 11 listopada towarzyszyło hasło Radosna Niepodległa, we wszystkich salach lekcyjnych o wydarzeniach sprzed 99 lat przypominały okolicznościowe gazetki, a uczniowie przygotowali i przypięli do swoich galowych strojów narodowe kotyliony. czytaj więcej »
Zdjęcia do kalendarza
Urząd Gminy przygotowuje kalendarz, w którym znajdą się zdjęcia m. in. uczniów naszej szkoły i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół”. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<listopad 2017>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl