Wysoko w powiecie

Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy dokonał podsumowania współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2016/2017. Bardzo dobrze wypadły nasze szkoły, szkoła podstawowa zajęła drugie miejsce w grupie piętnastu sklasyfikowanych szkół powiatu, a gimnazjum czwarte w stawce trzynastu placówek. Każda szkoła przez cały rok szkolny otrzymywała punkty za udział i osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych zgodnie z punktacją zawartą w regulaminie współzawodnictwa Kołobrzeskiej Olimpiady Młodzieży. W każdej dyscyplinie sportowej punkty dziewcząt i chłopców liczone są osobno, a suma punktów daje wynik końcowy klasyfikacji generalnej współzawodnictwa szkół. Punktowaliśmy w następujących konkurencjach:

- szkoła podstawowa: drużynowe biegi przełajowe, sztafetowe biegi przełajowe, mini piłka ręczna, unihokej, pływanie

- gimnazjum: indywidualna lekka atletyka, liga atletyczna, sztafetowe biegi przełajowe, drużynowe biegi przełajowe, piłka siatkowa, piłka ręczna, piłka nożna, unihokej, pływanie