Marzec 2005

1 marca

W konkursie literackim "Nocne spotkania z duchami" organizowanym przez Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki" praca uczennicy naszego gimnazjum - Pauliny Bugajskiej - została zakwalifikowana do druku! Gratulacje!

8 marca

Radek Tekiela i Przemek Bielec - obaj z klasy I A naszego gimnazjum - osiągnęli sukces w wojewódzkim konkursie matematycznym : Radek został laureatem, a Przemek finalistą ! Do konkursu przygotowywała ich p.Katarzyna Wesołowska. Serdecznie gratulujemy!

9 marca

Drużyna z gimnazjum zajęła III miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Badmintonie! Teraz trzymamy kciuki za drużynę ze szkoły podstawowej!

11 marca

Przemek Bielec i Radek Tekiela uzyskali tytuł finalisty VIII TURNIEJU MATEMATYCZNEGO o puchar Dyrektora I LO w Koszalinie w kategorii GIMNAZJUM. Gratulacje i słowa podziwu za wiedzę matemetyczną!

Spotkanie uczniów klas III gimnazjum z przedstawicielami Zespołu Szkół Morskich z  Kołobrzegu

17 marca

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur". Uczestnikom życzymy powodzenia.

Drużyna ze szkoły podstawowej zajęła II miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie! Tak wysokie miejsce wywalczyli: Karolina Miller, Agnieszka Macek, Karolina Stegienta, Łukasz Malarewicz, Tomasz Szostek i Marcin Wruck. Opiekunem i trenerem jest p. Karolina Pietrzak. Brawo!

18 marca

Spotkanie uczniów klas III gimnazjum z przedstawicielami Zespołu Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich z Kołobrzegu.

21 marca

Międzyszkolny konkurs BRD. Walczymy ze Szkołą Podstawową z Rusowa o udział w eliminacjach powiatowych!

22 marca

W Szkole Podstawowej w Rusowie nastąpiło rozstrzygnięcie I edycji konkursu plastycznego "Kartka Wielkanocna". Nagrody otrzymali: Sonia Pąk, Martyna Kmiecik, Marcin Budny, Grzegorz Wieczorek, Ewa Mackiewicz, Oliwia Makowiecka. Wyróżnienia otrzymały prace Adama Iwańczyka, Jacka Greli, Joanny Dankowskiej, Igi Supińskiej, Karoliny Ogon, Sebastiana Dąbrowskiego. Gratulacje!

23 marca

W IV powiatowym konkursie geograficznym "Wpływ Morza Bałtyckiego na rozwój gospodarczy Ziemi Kołobrzeskiej w XXI wieku" zorganizowanym przez Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Z. Herberta w Kołobrzegu w kategorii Gimnazja I miejsce zajęła drużyna naszego gimnazjum! Praca napisana przez Tomka Bielca, Tomka Szymanka, Wiktorię Waligórę uzyskała 95 punktów na 100 możliwych!

W konkursie brała również udział praca Katarzyny Kocłajdy i Agaty Kocłajdy i uzyskała wysoki wynik - 77 punktów.

Obie prace powstały pod kierunkiem p. Elżbiety Graczyk. Serdeczne gratulacje!