Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

2019-09-02 Harmonogram pozalekcyjnych zajęć sportowych - UKS "Sokół"

Zapraszamy wszystkich uczniów na pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" Ustronie Morskie. Zapisy na zajęciach prowadzonych zgodnie z  harmonogramem:

Poniedziałki:
godz. 14.30 – 15.30 – trening siłowy – grupa pływacka zaawansowana – prowadzący: p. Mariusz Makowski
godz. 14.30 – 15.15 – gry i zabawy z elementami mini piłki siatkowej dla dziewcząt z klas I – III – prowadząca: p. Karolina Dmowska
godz. 14.45 – 16.00 – pływanie – grupa średniozaawansowana – prowadzący: p. Krzysztof Grzywnowicz
godz. 15.15 – 16.15 – badminton dla uczniów klas I – VIII SP – prowadząca: p. Karolina Dmowska
godz. 16.15 – 17.45 – piłka siatkowa dla dziewcząt i chłopców z klas IV –VIII – prowadzący: p. Krzysztof Grzywnowicz

Wtorki:
godz. 12.40 – 13.40 – gry i zabawy ruchowe z elementami lekkiej atletyki dla uczniów kl. I – III SP – prowadząca: p. Monika Regińska
godz. 15.30 – 16.45 – pływanie – grupa średniozaawansowana – prowadzący: p. Krzysztof Grzywnowicz
godz. 15.30 – 16.45 – pływanie – grupa kontynuująca (dzieci z kl. I i II) – grupa 1 – zajęcia w wodzie głębokiej – prowadząca: p. Monika Regińska
godz. 17.30 – 19.30 – pływanie – grupa zaawansowana – prowadzący: p. Mariusz Makowski

Środy:
godz. 14.45 – 16.00 – pływanie – grupa średniozaawansowana – prowadzący: p. Krzysztof Grzywnowicz
godz. 16.15 – 17.45 –piłka siatkowa dla dziewcząt i chłopców z klas IV –VIII –prowadzący: p. Krzysztof Grzywnowicz
godz. 17.30 – 19.30 – pływanie – grupa zaawansowana – prowadzący: p. Mariusz Makowski

Czwartki:
godz. 14.30 – 15.30 – gry i zabawy z elementami lekkiej atletyki dla uczniów kl. I – III SP – prowadząca: p. Monika Regińska
godz. 14.45 – 16.00 – pływanie – grupa średniozaawansowana – prowadzący: p. Krzysztof Grzywnowicz
godz. 15.45 – 16.45 – pływanie – grupa kontynuująca (dzieci z kl. I i II) – grupa 1 – zajęcia w wodzie głębokiej – prowadząca: p. Monika Regińska
godz. 16.00 – 17.15 – pływanie – grupa początkująca (dzieci z zerówki i z I klasy) – prowadząca – p. Karolina Dmowska
godz. 16.45 – 17.45 – pływanie – grupa kontynuująca (dzieci z kl. I i II) – grupa 2 – zajęcia w wodzie płytkiej – prowadząca: p. Monika Regińska
godz. 17.30 – 19.30 – pływanie – grupa zaawansowana – prowadzący: p. Mariusz Makowski

Piątki:
godz. 15.30 – 16.30 – badminton dla uczniów klas I – VIII SP – prowadząca: p. Karolina Dmowska
godz. 17.30 – 19.30 – pływanie – grupa zaawansowana – prowadzący: p. Mariusz Makowski

Soboty:
godz. 9.00 – 11.00 – pływanie – grupa zaawansowana – prowadzący: p. Mariusz Makowski
godz. 10.00 – 11.00 – pływanie – grupa średniozaawansowana (dzieci z klas I – III i wszyscy chętni z klas IV – VIII) – prowadząca – p. Karolina Dmowska

Wysokość składki członkowskiej wynosi:
- dla sekcji pływackiej 400 złotych + 25 złotych koszt ubezpieczenia za rok szkolny 2019/2020 (płatność w czterech ratach: pierwsza w wysokości 125 złotych do 15 października, druga do 15 grudnia, trzecia do 15 lutego, czwarta do 15 kwietnia w wysokości 100 złotych)
- dla dzieci z zerówki, z kl. I i z kl. II uczęszczających jeden raz w tygodniu na zajęcia z pływania 300 złotych + 25 złotych koszt ubezpieczenia za rok 2019/2020 (płatność w trzech ratach: pierwsza w wysokości 125 złotych do 15 października, druga do 15 grudnia, trzecia do 15 lutego w wysokości 100 złotych)
- dla pozostałych sekcji 5 złotych + 25 złotych koszt ubezpieczenia za rok szkolny 2018/2019 (płatność jednorazowa do 15 października)
- członkowie zwyczajni klubu - 5 zł za rok szkolny 2019/2020
Dane do wpłaty:
Uczniowski Klub Sportowy "Sokół"
ul. Wojska Polskiego 8
78 - 111 Ustronie Morskie
nr rach. bankowego: 86 8562 0007 0043 3475 2000 0020
w tytule wpłaty proszę podać: imię i nazwisko dziecka oraz numer raty (np. rata 1, rata 2, rata 3 lub rata 4).

 

dodane przez: Monika Regińska

Share |
Czytaj także:
Szkoła do Hymnu
2019-11-08 Szkoła do Hymnu
Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Szkoła do Hymnu". 8 listopada o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego". czytaj więcej »
Wiwat Niepodległa!
 Rocznica odzyskania niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisały się w kalendarz szkolnych uroczystości. czytaj więcej »
Wokół symboli  narodowych
7 listopada odbyła się w naszej szkole V Edycja konkursu „Wokół symboli narodowych” organizowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie.  czytaj więcej »
Tajemnice różańca
 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom szkolnego konkursu „Tajemnice różańca”, w którym wzięli udział uczniowie klas I-V. czytaj więcej »
Wolontariusze zbierali na hospicjum
 Tradycyjnie w dniu Wszystkich Świętych na cmentarzu odbyła się zbiórka na rzecz Hospicjum Stacjonarnego w Kołobrzegu.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<listopad 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl