2021-02-01

Podsumowanie pierwszego półrocza

28 stycznia odbyła się śródroczna rada klasyfikacyjna. Najwyższą średnia ocen uzyskała klasa IV c – 5,21, na drugim miejscu uplasowała się klasa IVa – 5,20, a na trzecim IV b – 5,10. Wśród klas starszych najwyższą średnią uzyskała klasa VIII a – 4,78. 58 uczniów klas I – III opanowało materiał na poziomie najwyższym i bardzo wysokim. W klasach IV – VIII 85 uczniów uzyskało średnią 4,75 i wyższą, dwie uczennice klasy IVc otrzymały w klasyfikacji śródrocznej wyłącznie oceny celujące, są to Julia Kotlińska i Zuzanna Zatorska. Wśród uczniów klas starszych najwyższą średnią uzyskała Anastazja Olejnik VIII a – 5,86. 1 lutego rozpoczęło się drugie półrocze roku szkolnego 2020/2021.
Od poniedziałku, 1 lutego br. obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Uczniowie klas I–III szkół podstawowych kontynuują naukę stacjonarną z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.  Uczniowie klas IV–VIII do 14 lutego br. będą nadal uczyć się zdalnie.