Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

Wysokie lokaty uzyskały nasze zespoły podczas rozgrywanych w Drzonowie Mistrzostw Powiatu Kołobrzeskiego w Unihokeju. Najwyższe drugie miejsce wywalczyła drużyna chłopców (Igrzyska Dzieci – roczniki 2005 i mł.) w składzie: Damian Kubiak, Ignacy Górnowski, Gracjan Gabryszewski, Wojciech Bernat, Mateusz Olejnik, Krzysztof Wincza, Krzysztof Zając, Bartłomiej Holz, Przemysław Wojciechowski, Mateusz Żelewski i Bartosz Małyszewicz. Dwie reprezentacje dziewcząt po zaciętych pojedynkach zakończyły rywalizację na trzecich pozycjach. Dziewczęta młodsze – roczniki 2005 i mł. zagrały w składzie: Alicja Szubert, Julia Iwan, Weronika Walkowiak, Blanka Grońska, Aleksandra Sałach, Nikola Lipska, Zuzanna Pytloch, Maria Makowska, Laura Pietrzak i Justyna Klimorowska. Drużynę dziewcząt starszych – roczniki 2002 – 2004 stanowiły: Kamila Kameduła, Klaudia Ziółek, Jagoda Walasek, Nikola Liszka, Angelika Szulc, Maria Sochacka, Anastazja Skowronek, Zofia Haratyk, Marta Kucharycz i Monika Dubiel. Drużyna starszych chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) zakończyła udział w zawodach na eliminacjach grupowych. Szkołę reprezentowali: Tomasz Kotliński, Wojciech Bedus, Wiktor Makowski, Oskar Malarewicz, Paweł Tomoń, Sebastian Łukasiewicz, Antoni Szklarski, Jakub Skwarski, Marcel Nowicki, Tomasz Borowski i Kacper Holz. Gratulujemy!