Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2017/2018

2018-03-12 Wiosenne Zawody Pływackie "Helios 2018"
W dniu 12.03.2018 roku w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Helios” odbyły się Wiosenne Zawody Pływackie „Helios 2018” – Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim zorganizowane przez Szkołę Podstawową w Ustroniu Morskim, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim oraz Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie przy zaangażowaniu szerokiej grupy rodziców. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale i dyplomy. Nagrody rzeczowe za najwartościowsze wyniki w zawodach ufundowane zostały przez Zakład Złotniczy „Klejnot” Państwa Hofman.
 
Dziesięć najwartościowszych wyników zawodów na dystansie 50 m w przeliczeniu na punkty, które pozwalają na porównanie wszystkich wyników uwzględniając styl, wiek czy płeć.
 
1. HOFMAN ROKSANA – styl dowolny – 32,60 – 556 pkt.
2. KOTLIŃSKI TOMASZ – styl dowolny – 27,73 – 512 pkt.
3. KLIMOROWSKA JUSTYNA – styl grzbietowy – 39,22 – 459 pkt.
4. CIBA MATEUSZ – styl dowolny – 37,40 – 442 pkt.
5. MAKOWSKA MARIA – styl dowolny – 34,53 – 435 pkt.
6. PYTLOCH ZUZANNA – styl dowolny – 33,08 – 374 pkt.
7. WINDORPSKA ALEKSANDRA – styl dowolny – 42,77 – 298 pkt.
8. ZAJĄC KRZYSZTOF – styl dowolny – 34,04 – 251 pkt.
9. BARTCZAK MAGDALENA – styl dowolny – 40,69 – 245 pkt.
10. ZAJĄC MAŁGORZATA – styl klasyczny – 53,95 – 226 pkt.
 
Najlepsze wyniki w poszczególnych wyścigach:

Konkurencja 1: dziewczęta – 25 m – styl grzbietowy – rocznik 2010 i mł.:
1. KOTLIŃSKA JULIA  0:28,59
2. MĘCH OLGA 0:33,02
3. ZATORSKA ZUZANNA 0:40,22
 
Konkurencja 2: chłopcy – 25 m – styl grzbietowy – rocznik 2010 i mł.:
1. MAŁYSZEWICZ KAMIL 0:33,04
2. MATEJEK KACPER 0:35,88
3. BARTCZAK BORYS 0:39,50
 
Konkurencja 3: dziewczęta – 25 m – styl grzbietowy – rocznik 2009:
1. SURDYK OLIWIA 0:21,12
1. WINDORPSKA ALEKSANDRA 0:22,27
3. DUDEK MAJA 0:26,56
 
Konkurencja 4: chłopcy – 25 – styl grzbietowy – rocznik  2009: 
1. STRUSZCZAK BORYS 0:23,09
2. ŻEROMSKI JAKUB 0:24,33
3. WRÓBLEWSKI DAWID 0:24,35
 
Konkurencja 5: dziewczęta – 25 m  – rocznik 2008:
1. ZAJĄC MAŁGORZATA 0:20,85
2. HOFMAN SARA 0:21,31
3. BARTCZAK MAGDALENA 0:21,82
 
Konkurencja 6: chłopcy – 25 m – rocznik 2008:
1. DUDEK SAMMY 0:24,69
 
Konkurencja 7: kl. I – III dz – 50 m – styl dowolny – roczniki 2010 – 2008:
1. BARTCZAK MAGDALENA 0:40,69
2. HOFMAN SARA 0:41,29
3. WINDORPSKA ALEKSANDRA 0:42,77
 
Konkurencja 8: kl. I – III ch – 50 m – styl dowolny – roczniki 2010 – 2008:
1. CIBA MATEUSZ 0:37,40
2. DUDEK SAMMY 0:47,83
3. ŻEROMSKI JAKUB 0:53,18
3. RYMASZEWSKI IGOR 0:53,18
 
Konkurencja 9: kl. I – III dz – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2010 – 2008:
1. ZAJĄC MAŁGORZATA 0:53,95
2. SURDYK OLIWIA 0:59,65
 
Konkurencja 10: kl. I – III ch – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2010 – 2008:
1. CIBA MATEUSZ 0:52,75
2. WRÓBLEWSKI DAWID 1:17,24
 
Konkurencja 11: kl. IV – VI dz – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2007 – 2005:
1. KLIMOROWSKA JUSTYNA 0:39,03
2. BIELAK MARCELINA 0:42,73
3. PIETRZAK LAURA 0:45,38
 
Konkurencja 12: kl. IV – VI ch – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2007 – 2005:
1. ZAJĄC KRZYSZTOF 0:40,54
2. RADKA PIOTR 0:48,30
3. ŚWIECKI MATEUSZ 0:48,53
 
Konkurencja 13: kl. VII SP – II – III Gim. ch – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2007 – 05:
1. SŁOTWIŃSKI BARTOSZ 0:56,20
2. SARABAN TYMOTEUSZ 1:01,94
3. WICHNIEWICZ PATRYK 1:12,44
 
Konkurencja 14: kl. VII SP – II – III Gim. dz – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2002 – 04:
1. LIPSKA ALEKSANDRA 0:53,29
2. MARTA KUCHARYCZ 1:01,60
 
Konkurencja 15: kl. IV – VI dz – 50 m – styl dowolny – roczniki 2007 – 2005:
1. HOFMAN ROKSANA 0:32,60
2. PYTLOCH ZUZANNA 0:33,08
3. MAKOWSKA MARIA 0:34,53
 
Konkurencja 16: kl. IV – VI ch – 50 m – styl dowolny – roczniki 2007 – 2005: 
1. ZAJĄC KRZYSZTOF 0:34,04
2. KUBIAK DAMIAN 0:35,00
3. ŚWIECKI MATEUSZ 0:42,44
 
Konkurencja 17: kl. VII SP – II – III Gim. dz – 50 m – styl dowolny – roczniki 2002 – 04:
1. OLESZCZUK MARTA 0:48,56
2. ZASADA PATRYCJA 0:49,03
3. LIPSKA ALEKSANDRA 0:52,01
 
Konkurencja 18: kl. VII SP – II – III Gim. ch – 50 m – styl dowolny – roczniki 2002 – 04:
1. KOTLIŃSKI TOMASZ 0:27,73
2. JABŁOŃSKI KACPER 0:45,63
3. WARDZIŃSKI DAWID 0:50,65
 
Konkurencja 19: kl. IV – VI dz – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2007 – 2005:
1. MAKOWSKA MARIA 0:48,20
2. SZKLARSKA ANIELA 0:59,22
 
Konkurencja 20: kl. IV – VI ch – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2007 – 2005:
1. WOLNIEWICZ KAROL 0:51,96
 
Konkurencja 21: kl. VII SP – II – III Gim. dz – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2002 – 04:
1. ZASADA PATRYCJA 0:58,66
2. WACHOWICZ KARINA 1:01,21
 
Konkurencja 22: kl. VII SP – II – III Gim. ch – 50 m – styl klasyczny – roczniki 2002 – 04:
 1. SARABAN TYMOTEUSZ 1:10,79
 
Konkurencja 23: kl. IV – VI dz – 50 m – styl motylkowy – roczniki 2007 – 2005:
1. HOFMAN ROKSANA 0:41,02
2. PYTLOCH ZUZANNA 0:41,23
3. KLIMOROWSKA JUSTYNA 0:43,31
 
Konkurencja 24: kl. IV – VI ch – 50 m – styl motylkowy – roczniki 2007 – 2005:
1. KUBIAK DAMIAN 0:44,65
2.WOLNIEWICZ KAROL 0:53,00
 
Konkurencja 25: kl. VII SP – II – III Gim. dz – 50 m – styl motylkowy – roczniki 2002 – 04:
1. WACHOWICZ KARINA 1:11,03
2. LIPSKA ALEKSANDRA 1:34,11
 
Konkurencja 26: kl. VII SP – II – III Gim. dz – 50 m – styl motylkowy – roczniki 2002 – 04:
1. KOTLIŃSKI TOMASZ 35,84
2. WĘCLEWSKI KUBA 1:05,40
 

 

 

 

dodane przez: Krzysztof Grzywnowicz

Share |
Czytaj także:
Wakacyjne życzenia
Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. czytaj więcej »
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!
22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Na uroczystym podsumowaniu nie zabrakło nagród, dyplomów, wyróżnień oraz wzruszeń związanych z pożegnaniami. czytaj więcej »
Sportowiec roku szkolnego 2017/2018
Na uroczystości zakończenia roku szkolnego roztrzygnięto konkurs na "Najlepszego ucznia - sportowca Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Ustroniu Morskim" w roku szkolnym 2017/2018. czytaj więcej »
Darmowe "wejściówki" na basen
W okresie wakacji członkowie sekcji pływackiej UKS "Sokół" dzięki życzliwości Dyrektora GOSiR w Ustroniu Morskim mogą za darmo korzystać z basenu. czytaj więcej »
Sportowy „Turniej Trójmagiczny”
 W dniach 18 – 20 czerwca odbył się zorganizowany przez samorząd gimnazjum sportowy „Turniej Trójmagiczny”.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<luty 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl