2014-03-06

Ostatnia próba szóstolasistów

W dniu dzisiejszym uczniowie klas szóstych przystąpili do ostatniego sprawdzianu próbnego przed egzaminem zewnętrznym, który odbędzie się 1 kwietnia 2014 roku. Tematem przewodnim arkusza był biwak. Po wprowadzeniu do serwisu ANT.WSIP.PL wyników z przeprowadzonego testu uczeń, nauczyciel i rodzic otrzyma ich szczegółową analizę w odniesieniu do standardów wymagań egzaminacyjnych i typów zadań. Indywidualne wyniki prezentowane będą na tle rezultatów całej klasy, szkoły i uczniów, którzy przystąpili do diagnozy. Uczniowie otrzymają raport z informacją, w jakim zakresie opanowali wymagania, dowiedzą się, które z ich wyników są wyższe, a które niższe od średniego rezultatu osiągniętego przez wszystkich uczniów biorących udział w diagnozie, nad czym jeszcze muszą popracować przed egzaminem zewnętrznym.