2019-12-06

Mikołajki w klasach trzecich

6 grudnia tradycyjnie jak co roku uczniowie klas III z utęsknieniem i niecierpliwością czekali na Świętego Mikołaja. Na początku najmłodsi uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Rodziców - zdobili bombki, choinki, pierniki, stroiki. Świąteczne figurki wieszali na pachnącej choince. Potem śpiewali piosenkę ,,A Mikołaj pędzi” ,a następnie recytowali krótkie wiersze i rymowanki, uczestniczyli także we wspólnym poczęstunku. Za te radosne chwile dzieci zostały obdarowane prezentami z magicznego worka Mikołaja. Radości uczniów ze spotkania nie sposób opisać. Podczas warsztatów przez cały czas najmłodszym towarzyszył uśmiech na twarzach. Tegoroczne Mikołajki pozostaną na pewno niezapomniane.