2016-12-20

Przedświąteczne spotkanie

19 grudnia odbyło się w naszej szkole coroczne Spotkanie Przedświąteczne. Przedstawienie "Królowa Śniegu" w wykonaniu rodziców, uczniów i nauczycieli, piękna zimowa scenografia, świąteczna oprawa muzyczna, pyszne ciasta w kawiarence oraz prezenty z loterii fantowej wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój.
W przedstawieniu wystąpili :
Narrator - pani Marzena Górnowska,
Gerda - Sonia Staszak, Lena Michałowska, Dorota Fiuk, Mija Dudek, Lara Gołuch,
Kay - Mateusz Olejnik, Damian Kubiak, Igor Krakowski,
Rozbójnicy - Lena Michałowska, Mateusz Olejnik,
Panny dworskie - Aniela Szklarska, Zofia Wierzbicka, Lara Gołuch,
Renifer - Igor Krakowski, Mateusz Olejnik,
Gołąbki - Kaja Sola, Anastazja Krakowska,
Babcia - pani Agnieszka Małetko,
Ogrodniczka - pani Agnieszka Krahl,
Księżniczka - pani Katarzyna Kurz,
Książę - pan Adam Depta,
Wrona - pani Mariola Ostrowska
Królowa Śniegu - pani Sylwia Budna
Reżyseria i scenografia - pani Agnieszka Krahl i pani Sylwia Budna.
Po finałowej piosence wystąpiła pani Agnieszka Małetko - pedagog szkolny i podsumowała realizację, trwającego od początku roku szkolnego do grudnia, projektu "Zdrowo w sieci - zdrowo w Realu". Następnie pani Mariola Ostrowska - dyrektor szkoły przedstawiła zmiany w edukacji w związku z Reformą Oświaty, które będą obowiązywały w przyszłym roku szkolnym.  Podczas dalszej części spotkania rodzice mieli możliwość rozmowy z nauczycielami w ramach Dnia Otwartego.