2022-12-16

TVP3 Szczecin

W poniedziałek 12 grudnia gościliśmy w naszej szkole pracowników TVP3 Szczecin z Redakcji w Koszalinie. Na zajęcia szkolnego zespołu teatralnego „Bursztynek” przyjechała do nas Pani Justyna Prywer dziennikarka TVP3 Szczecin i Pan Michał Pietraś operator kamery z TVP3 Szczecin. Mieliśmy ogromny zaszczyt zaprezentować przed kamerą próbę naszych tegorocznych jasełek pt.: „Cała ziemia z radością wita Zbawiciela” pod kierunkiem Pani Elżbiety Kamińskiej. Wcieliliśmy się w role postaci biblijnych oraz postaci ze świata przyrody. Nasza gra aktorska, piękne kostiumy i rekwizyty dopełniły kreację artystyczną podczas prezentacji naszych talentów i umiejętności. Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy również osobiście doświadczyć udzielania wywiadu przed kamerą. Poczuliśmy się przez chwilę naprawdę wyjątkowo… Składamy serdeczne podziękowania  Pani Justynie i Panu Michałowi oraz Pani Dyrektor Marioli Ostrowskiej, że wyraziła zgodę na przyjazd pracowników TVP3 Szczecin do naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia nas podczas transmisji nagrania, które będzie emitowane w „Barce” w Boże Narodzenie 25 grudnia o godz. 10:00 w TVP3 Szczecin.