2020-04-29

Dzień otwarty on - line

Szanowni Państwo

W trakcie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, szkoła realizuje swoje zadania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W tym czasie podstawowym kanałem komunikacji z uczniami i rodzicami jest dziennik elektroniczny.

Ponieważ chcemy, by mieli Państwo pełne informacje o dotychczasowych postępach Waszych dzieci i mogli wspólnie z nauczycielami zaplanować dalsze kroki współpracy oraz kontroli postępów uczniów w nauce w dniach 5 – 8 maja w godz. 16.00 - 18.00 zaplanowany został „dzień otwarty on – line”.

W podanych terminach, które otrzymaliście Państwo poprzez dziennik elektroniczny, nauczyciele będą pełnili dyżury on-line, podczas których rodzice mogą kontaktować się z nauczycielem za pośrednictwem dziennika elektronicznego, poczty email lub telefonicznie i otrzymywać bezzwłoczne odpowiedzi dot. zdalnego nauczania, prac zadawanych uczniom, ocen, itp.