Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2018/2019

2018-10-05 Jesienne Biegi Przełajowe

Aż 221 biegaczy – uczniów naszej szkoły ukończyło trasę Jesiennych Biegów Przełajowych rozegranych na terenie parku w Ustroniu Morskim. Organizatorami imprezy była tradycyjnie Szkoła Podstawowa i Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie. Rywalizacja toczyła się w sześciu kategoriach wiekowych: roczniki 2011 i mł., 2009 – 2010, 2006 – 2008, 2005 – 2003, ponadto przeprowadzono dodatkową klasyfikację roczników 2008 i 2005. Najlepsi biegacze otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i drobne nagrody w postaci artykułów szkolnych.  Jednak zwycięzcą może czuć się każdy, kto ukończył ten trudny bieg. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

 

- dziewczęta z klas I SP – rocznik 2011 i mł.:

I miejsce: Alicja Dzik

II miejsce: Oliwia Rojek

III miejsce: Marcelina Zabłocka

 

- chłopcy z klas I SP – rocznik 2011 i mł.:

I miejsce: Przemysław Walkowiak

II miejsce: Borys Rydz

III miejsce: Aleksander Kowalski

 

- dziewczęta z klas II i III SP oraz z kl. IV – roczniki 2009 – 2010:

I miejsce: Oliwia Surdyk

II miejsce: Zuzanna Zatorska

III miejsce: Aleksandra Windorpska

 

- chłopcy z klas II i III SP oraz z kl. IV – roczniki 2009 – 2010:

I miejsce: Filip Suder – Maksymowicz

II miejsce: Antoni Klukowski

III miejsce: Jakub Żeromski

 

- dziewczęta z klas IV, V i VI SP – roczniki 2006 – 2008:

I miejsce: Roksana Hofman

II miejsce: Alicja Szubert

III miejsce: Maria Makowska

 

- dziewczęta – rocznik 2008:

I miejsce: Sara Hofman

II miejsce: Amelia Klukowska

III miejsce: Małgorzata Zając

 

- chłopcy z klas IV, V i VI SP – roczniki 2006 – 2008:

I miejsce: Sammy Dudek

II miejsce: Bartłomiej Holz

III miejsce: Szymon Pindel

 

- chłopcy – rocznik 2008:

I miejsce: Sammy Dudek

II miejsce: Tobiasz Gnieciak

III miejsce: Wojciech Bartczak

 

- dziewczęta z klas VII, II i III GIM. – roczniki 2003 – 2005:

I miejsce: Aleksandra Sałach

II miejsce: Kamila Kameduła

III miejsce: Nikola Lipska

 

- dziewczęta – rocznik 2005:

I miejsce: Aleksandra Sałach

II miejsce: Nikola Lipska

III miejsce: Mija Dudek

 

 

- chłopcy z klas VII, VIII i III GIM. – roczniki 2003 – 2005:

I miejsce: Oskar Malarewicz

II miejsce: Wojciech Bedus

III miejsce: Kacper Holz

 

- chłopcy – rocznik 2005: 

I miejsce: Krzysztof Wincza

II miejsce: Igor Krakowski

III miejsce: Wojciech Bernat

 

Obszerna fotogaleria z zawodów dostępna na stronie:

https://www.facebook.com/UKSUstronieMorskie/

dodane przez: Monika Regińska

Share |
Czytaj także:
Rok szkolny 2018/2019 przeszedł do historii
 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia. pożegnano absolwentów klas ósmych oraz trzecich gimnazjum.  czytaj więcej »
Najmłodsi rozpoczęli wakacje
Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. czytaj więcej »
Sportowcy nagrodzeni
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dokonano podsumowania konkursu na „Najlepszego ucznia – sportowca Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim”. czytaj więcej »
Najlepsi z wiedzy o morzu
 14 czerwca w sali koncertowej kołobrzeskiego ratusza odbył się finał międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Morzu. Uczestnicy walczyli o Puchar Prezesa Związku Miast i Gmin Morskich.  czytaj więcej »
Matematyka jest π(pi)ękna
 14 czerwca był w naszej szkole świętem liczby π. Ludolfina, bo tak też nazywana jest jedna z najbardziej znanych stałych matematycznych, została symboliczną patronką Szkolnego Festiwalu Nauki. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl