Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2016/2017

2017-04-28 Moj Dom - Moja Ojczyzna - Moja Europa

Do dzisiaj trwają spory czy aktywność plastyczną dzieci i młodzieży można nazwać sztuką. Czy jest to twórczość, czy tylko działalność odtwórcza i czy w ogóle pojęcie „sztuka dziecka” jest uprawnione? Niezależnie od naukowego dyskursu nic nie stoi na przeszkodzie w organizowaniu przeglądów, wystaw i konkursów plastycznych przeznaczanych dla dzieci i młodzieży. Czyli w ten sam sposób jak dla artystów „prawdziwych”.  Dlatego też kolejny raz spotkaliśmy się aby przedstawić  „ dzieła” małych i większych artystów. Komisja w składzie: p. Elżbieta Adamczyk, p. Adrianna Rękas, p. Mariola Ostrowska, p. Ewa Bielec, p. Danuta Lewosińska miała przyjemność dokonać wyboru najznakomitszych „dzieł” i przyznać  nagrody oraz wyróżnienia w XXIV Edycji Konkursu Plastycznego „ Mój Dom, Moja Ojczyzna, Moja Europa”. W tym roku komisja postanowiła również przyznać dodatkowe nagrody: przedszkolakom za cykl pt. „Budowle użyteczności publicznej w naszej gminie”, uczniom klasy VI a za cykl, który zatytułowany został „Szkoła w ruchu” oraz indywidualnym uczestnikom konkursu.

 PRACE NAGRODZONE

Kategoria PRZEDSZKOLE
Adam Chechelski                         - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Wiktoria Gołuch                          - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Julia Kotlińska                             - Przedszkole w Ustroniu Morskim

Kategoria KLASY I - III
Laura Pietrzak                - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Natalia Stańczak             - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Joanna Sudnikowicz       - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim

Kategoria KLASY IV - VI
Bartosz Budny                 - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Mateusz Olejnik              - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Sara Sochacka                - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim

Kategoria GIMNAZJUM
Jakub Kurzyński                          - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Michał Miętkiewicz                      - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Anna Radka                                 - Gimnazjum w Ustroniu Morskim

 NAGRODA SPECJALNA
Gabriel Karmelita                       - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Magdalena Wardzińska               - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Kacper Szwed                              - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Antoni Klukowski                         - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Maksym Kalociński         - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Nikola Liszka                   - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Angelika Wiśniewska       - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Julia Nowicka                  - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Wiktoria Pietrzak             - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Blanka Grońska               - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Oliwia Bujniewicz                         - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Sara Gorczyńska                            - Gimnazjum w Ustroniu Morskim

PRACE WYRÓŻNIONE

Kategoria PRZEDSZKOLE
Magdalena Kalińska                    - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Piotr Kopiel                                 - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Tomasz Kubies                             - Przedszkole w Ustroniu Morskim

Kategoria KLASY I - III
Zuzanna  Bolechowska    - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Patrycja Dojka                - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Kornel Kręglewski          - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Amelia Klukowska          - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Urszula Madejsza           - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim

Kategoria KLASY IV - VI
Wiktoria Jas                    - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Klaudia Kręglewska       - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Maria Lewandowska       - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Aniela Szklarska             - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Alicja Szubert                  - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim

Kategoria GIMNAZJUM
Sara Kubala                                 - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Martyna Kudlińska                      - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Oskar Nowicki                             - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Paweł Tomoń                               - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Julia Wierzbicka                          - Gimnazjum w Ustroniu Morskim

Share |
Czytaj także:
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
23 czerwca  uczniowie Szkoły Podstawowej pożegnali rok szkolny 2016/2017 uroczystym apelem na sali gimnastycznej. czytaj więcej »
To był już ostatni taki rok szkolny
 Na zakończenie roku tradycyjnie były podziękowania, kwiaty, przemówienia, życzenia miłych wakacji i tym razem także nieco smutku, bo w gimnazjum był to już ostatni taki rok szkolny.  czytaj więcej »
List Prezesa KRUS
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie przesłał listr Prezesa KRUS adresowany do rolników i ich dzieci. czytaj więcej »
Zakończenie roku szkolnego
 Dyrektor Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim zaprasza na uroczyste zakończenie roku. czytaj więcej »
Sezon pływacki zamknięty
Najważniejsze zawody w sezonie miały miejsce na ostatnich zajęciach w tym roku szkolnym w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Helios” w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<lipiec 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl