Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  
Andrzejki
2018-11-30 Andrzejki
 Andrzejki to dzień wróżb. Nie mogło go zabraknąć i w naszej szkole, a uczniowie klas I-III świętowali Andrzejki 29 i 30 listopada.  czytaj więcej »
Próbny egzamin ósmoklasisty
 W dniach 27-29 listopada odbyły się  próbne egzaminy ósmoklasisty. czytaj więcej »
Teatralny listopad
 14 listopada uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl „Dziady” w wykonaniu aktorów Teatru ARTENS z Wrocławia, natomiast 30 listopada przedstawienie „Złodziej czasu”.  czytaj więcej »
Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych
 Uczniowie klas VIII i III gimnazjum wzięli udział w "Dniach Otwartych Drzwi" w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. czytaj więcej »
Królowa Śniegu
2018-11-23 Królowa Śniegu
 Dnia 22 listopada uczniowie klasy 5 c w ramach upominków Mikołajkowych obejrzeli przedstawienie  Królowa Śniegu - Moskiewskiej Rewii na Lodzie. czytaj więcej »
Inteligentny system monitorowania jakości powietrza
 Na budynku szkoły zainstalowany został czujnik jakości powietrza, który dostarcza informacje o parametrach powietrza, którym oddychamy. czytaj więcej »
List Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Szczecinie
W związku z zachorowaniami na odrę, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Kołobrzegu zwróciła się z prośbą o przekazanie Rodzicom  informacji nt. odry.  czytaj więcej »
List Minister Edukacji w sprawie szczepień ochronnych dzieci
Minister Edukacji Narodowej i Główny Inspektor Sanitarny skierowali do dyrektorów szkół oraz rodziców specjalny list dotyczący zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.  czytaj więcej »
Broń się, nie trać wiary
 Uczniowie najstarszych klas naszej szkoły wzięli udział w koncercie o charakterze profilaktyki uzależnień pt "BROŃ SIĘ NIE TRAĆ WIARY" w wykonaniu Piotra Lubertowicza.  czytaj więcej »
Zdrowo jem, więcej wiem!
 W październiku 2018 roku dołączyliśmy do projektu Fundacji BOŚ „Zdrowo jem, więcej wiem!”, który jest objęty honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP – p. Agaty Kornhauser-Dudy.  czytaj więcej »
Wokół symboli  narodowych
IV Edycja konkursu „Wokół symboli narodowych” odbyła się w naszej szkole 14 listopada 2018.  czytaj więcej »
Bóbr 2018
2018-11-14 Bóbr 2018
 Uczniowie klas 7 i 8 przystąpili do Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”.  czytaj więcej »
Ferie w górach
2018-11-13 Ferie w górach
Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie planuje organizację obozu narciarsko – rekreacyjnego w okresie ferii zimowych. czytaj więcej »
Msza Św. w intencji Ojczyzny
Uroczystości związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości zakończyły się mszą świętą w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych. czytaj więcej »
Bijemy rekord dla Niepodległej
 W piątek, 9 listopada, wzięliśmy udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży.  czytaj więcej »
Apel dla Niepodległej
 Apel z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczął się od wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. czytaj więcej »
W bieli i w czerwieni - 100 potraw i smakołyków dla Niepodległej
 9 listopada, po uroczystym apelu, wszyscy goście, rodzice, nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły zostali zaproszeni na poczęstunek złożony z biało - czerwonych dań.  czytaj więcej »
Zdjęcie dla Niepodległej
 W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości stworzyliśmy „żywy" kontur Polski. czytaj więcej »
Wyniki konkursu "Moja mała Ojczyzna. Jestem jej częścią"
 XVI edycja konkursu „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią” po raz piąty została objęta patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie.  czytaj więcej »
Wyniki 26 edycji konkursu plastycznego "Mój Dom, Moja Ojczyzna, Moja Europa"
 Nasza Szkoła zaprosiła uczniów do włączenia się we wspólne obchody upamiętnienia 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę poprzez udział w specjalnej edycji konkursu plastycznego. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<kwiecień 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl